لوکاکو: ترک یونایتد به خاطر اینتر تصمیم درستی بود

روملو لوکاکو برای دومین فصل متوالی به رکورد ۲۰ گل یا بیشتر در سری آ رسید و با صحبت درباره این موفقیت، تصمیم خود برای ترک منچستریونایتد و پیوستن به اینتر ار تصمیم درستی خواند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر شب گذشته موفق شد بولونیا را با تک گل لوکاکو شکست دهد. روی ارسال دیدنی باستونی از سمت چپ لوکاکو بالاتر از مدافعان حریف ضربه سر زد و دروازه بولونیا را باز کرد. این نتیجه با توجه به تساوی میلان برابر سمپدوریا موجب شد تا اینتر در صدر جدول فاصله خود با روسونری را به هشت امتیاز برساند و گامی بلند به سوی قهرمانی در سری آ بردارد.

جشنواره گلی که لوکاکو در این فصل برای اینتر به راه انداخته است نقشی غیرقابل انکار در موفقیت نراتزوری در نبرد بر سر عنوان قهرمانی داشته است. ستاره بلژیکی اینتر هفتمین بازیکن تاریخ باشگاه اینتر است که در دو فصل پیاپی به رکورد ۲۰ گل یا بیشتر در سری آ می رسد.

لوکاکو در این باره گفت: "من از برد امروز واقعا خوشحالم. این بازی پیچیده ای بود. ما قدم بزرگی برداشتیم و باید تا پایان مسیر ادامه دهیم."

او که در سال ۲۰۱۹ از منچستریونایتد به اینتر پیوست، ادامه داد: "این لحظه بزرگی برای من است. با آمدن به اینجا تصمیم درستی گرفتم. من هر کاری بتوانم برای کمک به تیم می کنم چرا که من بدون هم تیمی هایم هیچکس نیستم. گروه و تیم مهمترین چیز است. ما هدف خودمان را داریم و باید به همین رود ادامه دهیم."

برای لوکاکو پیروزی برابر بولونیا نمایانگر توانایی اینتر در مقابله با شرایط سخت بود، هر چند او اصرار دارد که آنها هنوز تا پایان کار فاصله زیادی دارند.

لوکاکو افزود: "ما همه بسیار رشد کردهایم. ما با فشار بهتر کنار می آییم و آن را به انرژی مثبت تبدیل می کنیم. این موضوع در زمین به ما کمک می کند و  ما باید به همین کار ادامه دهیم."

اینتر برای نخستین بار از سال ۲۰۰۷ به بعد در ۹ بازی پیاپی لیگ پیروز شده است. در سال ۲۰۰۷ نراتزوری موفق شد با ۱۷ پیروزی پیاپی بهترین رکورد برد در سری آر را به نام خود ثبت کند.

بیشتر بخوانید:

آغاز تلاش های منچستریونایتد برای حفظ کاوانی

درگذشت مادر ستاره اسپانیایی منچستریونایتد

 

 

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال