لوکاکو حتی در رینگ هم مهارنشدنی است

سرمربی بولونیا در آستانه بازی تیمش برابر اینتر به تمجید از روملو لوکاکو ستاره بلژیکی نراتزوری پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم بولونیا معتقد است که روملو لوکاکو را تنها با مشت‌های غیرقانونی می‌توان در رینگ بوکس متوقف کرد. اینتر امشب مقابل بولونیا بازی خواهد کرد.

یکی از ستاره های اینتر در دو فصل اخیر روملو لوکاکو است که آماری خیره‌کننده از خود بر جای گذاشته و بدون شک یک خطر دائمی برای بولونیا خواهد بود.


سینیشا میهایلوویچ در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل اینتر گفت:« در رینگ بوکس هم نمی‌شود لوکاکو را مهار کرد. او قدرتمند‌تر، بزرگتر و سریع تر از من است. شاید می‌توانستم او را در رینگ بوکس متوقف کنم اما تنها با مشت‌های غیر قانونی(خطا) و این مشت‌ها در زمین فوتبال قابل استفاده نیستند.  واقعا نمی‌دانم چگونه می شود او را متوقف کرد.»

لوکاکو در حال حاضر ۱۱ گل در ۷ بازی گذشته سری آ و ۴  بازی لیگ قهرمانان به ثمر رسانده و در ۱۲ بازی گذشته ۲ پاس گل هم به هم‌تیمی‌هایش داده است. درخشش او می‌تواند باعث ترس بولونیایی‌ها شود زیرا آمار خط دفاعی آن‌ها بسیار ضعیف است و در ۴۱ بازی گذشته حداقل یک گل را دریافت کرده است.

میهایلوویچ در مورد آمار بد دفاعی تیمش گفت:« این آمارها من را نگران نمی‌کند. همیشه می‌خواهم تیمم یک گل بیشتر از تیم رقیب به ثمر برساند. بازی می‌کنم تا برنده شوم.»

تگ ها


روملو لوکاکو اینتر میلان سینیشا میهایلوویچ بولونیا تورینو