لوکاکو دو بازیکن به چلسی پیبشنهاد داد

روملو لوکاکو، ستاره جدید چلسی خواهان حضور دو بازیکن اینتر در رختکن تیم فعلی خود شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چلسی در پنجره تابستانی و حتی تا ساعات پایانی تلاش زیادی برای خرید ژوئل کنده، مدافع جوان سویا داشت، اما در نهایت عدم توافق مالی باعث بهم خوردن این توافق شد و دست چلسی برای تقویت خط دفاعی خالی ماند. بدین ترتیب روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی و ۹۸ میلیون پوندی سابق اینتر تنها خرید جدید و بزرگ چلسی در فصل تابستانی لقب گرفت و البتته این بازیکن شروعی فوق اللعاد نیز در ترکیب تیم جدیدش داشت.

حالا و پس از دست رفتن فرصت جذب ژوئل کنده، اسپورت مدیاست مدعی شد روملو لوکاکو تلاش برای خرید دو هم تیمی سابق خود در اینتر را به مدیران چلسی توصیه کرده است. از نظر این ستاره بلژیکی، الساندرو باستونی و میلان اشکرینیار به عنوان گزینه های ایده آل می توانند خط دفاعی چلسی را برای فصول بعدی تقویت کنند.

باستونی ۲۲ ساله سومین فصل حضور خود در اینتر سپری می کند و اخیرا قرارداد جدیدی با این باشگاه تا تابستان سال ۲۰۲۴ امضا کرده است. اما میلان اشکرینیار تا سال ۲۰۲۳ با نرانزوری قرار دارد و در صورت عدم توافق برای تمدید، جذب او در تابستان سال آینده غیرممکن نخواهد بود.

این بازیکن ۲۶ ساله در چهار سال اخیر ۱۷۰ بازی برای نراتزوری انجام داده است و به یکی از مهره های اصلی تیم تبدیل شده است. البته مدیران اینتر در سال های اخیر بارها تاکید کرده اند تمایلی به فروش این دو بازیکن ندارند، اما مشکلات مالی است این شرایط را تغییر دهد.

تگ ها


میلان اشکرینار روملو لوکاکو اینتر میلان فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال