لوکاکو: سانچز شایسته جایگاهی بزرگ است

- لوکاکو از حضور سانچز در منچستریونایتد خوشحال است. بروملو لوکاکو در مصاحبه اخیرش عنوان کر ......

 - لوکاکو از حضور سانچز در منچستریونایتد خوشحال است.
بروملو لوکاکو در مصاحبه اخیرش عنوان کرده الکسیس سانچز برای بازی در منچستریونایتد ساخته شده و با وجود حضور این ستاره شیلیایی در الدترافورد، نگران عدم حضور در ترکیب اصلی منچستریونایتد نیست. لوکاکو چنین می گوید:
سخت تلاش می کنم تا مطمئن شوم هر هفته در ترکیب تیم حضور دارم، اما این بسته به نظر سرمربی است که چه کسی را انتخاب کند. اما او می داند که من چه ویژگی هایی دارم و چطور می توانم به تیم کمک کنم. فکر می کنم از زمان حضورم در اینجا، با گل ها و پاس گل هایم، عضوی مهم از تیم بوده ام. سانچز برای بازی در منچستریونایتد ساخته شده، او شایسته جایگاهی بزرگ است، سانچز تجربه خیلی خوبی در بارسلونا و ارسنال کسب کرده، توانایی هایش را در کار با توپ تحسین می کنم، او واقعاً یک برنده تمام عیار است. من می توانم به زبان اسپانیایی صحبت کنم، بنابراین ارتباط برقرار کردن با او برایم راحت است، البته سانچز هم خوب زبان انگلیسی را صحبت می کند. او در این جا احساس راحتی می کند و به زودی بهترین عملکردش را خواهیم دید.
خوشحالیم که مورینیو قراردادش را تمدید کرد، شرایط اکنون باثبات است، اگر بتوانیم در تابستان تقویت شویم، آن وقت فکر می کنم در فصل بعد قوی تر هم خواهیم شد. با مربی موافق نیستم، لیگ هنوز تمام نشده و باید سخت بجنگیم.

تگ ها


اخبار روز الکسیس سانچز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال