لوکاکو: سولسشر می داند چگونه از بازیکنان بازی بگیرد

لوکاکو مهاجم بلژیکی منچستریونایتد در خصوص سولسشر و تاثیراتش در تیم صحبت کرد ......

لوکاکو مهاجم بلژیکی منچستریونایتد در خصوص سولسشر و تاثیراتش در تیم صحبت کرد.

به گزارش مدال، روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی باشگاه منچستریونایتد معتقد است، شیاطین سرخ پس از گذراندن چند ماه شرایط دشوار، زیر نظر سولسشر به شرایط خوب خودش برگشته است.

به نقل از SkySports، با اخراج مورینیو، اوله گونار سولسشر جانشین او شد. با برد 2-0 برابر ردینگ در جام حذفی، او از 5 بازی که روی نیمکت شیاطین سرخ نشسته، رکورد 100 درصد پیروزی را به ارمغان آورده است. لوکاکو مهاجم منچستریونایتد معتقد است، سولسشر تیم را به شرایط آرمانی برگردانده است. او گفت:

به نظرم، ما به شرایطی برگشتیم که مستحق آن هستیم و این خیلی خوب است که می بینم، بازیکنان از بازی ها لذت می برند و پیروز می شوند. ما منچستریونایتد هستیم و تلاش می کنیم تا همه بازی هایمان را ببریم. 

لوکاکو دو بازی اول که سولسشر به عنوان سرمربی شیاطین سرخ انتخاب شد را به دلایل نامعلوم از دست داد اما بعد از برگشتش به ترکیب در همه بازی ها گلزنی کرده است. 

سولسشر به ما خیلی کمک می کند. در تمرینات وقتی ما در تمرینات تخصصی برای مهاجمین(تمام کنندگی) را انجام می دهیم، او به ما از تجربیاتش می گوید که چگونه حمله کنیم و چگونه جایگیری کنیم. روشی که او از ما می خواهد بازی کنیم به من خیلی کمک می کند چون مرا دقیقا در پستی که می خواهم بازی می دهد. بنابراین او درک می کند که من چه مهاجمی هستم و از نقاط قوت بازیکنان استفاده می کند. سولسشر از من انتظارات زیادی دارد و من سعی می کنم با گل زدن، انتظاراتش را برآورده کنم.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال