لوکاکو: مورینیو من را متقاعد کرد به یونایتد بروم

روملو لوکاکو، مهاجم جدید منچستریونایتد، تاکید کرد که بعد از صحبت با ژوزه مورینیو، نمی توانست پیشنهاد شیاطین سرخ را رد کند ......

روملو لوکاکو، مهاجم جدید منچستریونایتد، تاکید کرد که بعد از صحبت با ژوزه مورینیو، نمی توانست پیشنهاد شیاطین سرخ را رد کند.

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، لوکاکو که فصل گذشته یکی از بهترین گلزنان لیگ برتر بود، در آستانه بازگشت به چلسی قرار داشت اما در انتقالی غافلگیر کننده راهی منچستریونایتد شد.

او که تعطیلاتش را با دوست صمیمی اش، پل پوگبا سپری کرد، تاکید کرد که بیش از تاثیر این ستاره فرانسوی، صحبت با مورینیو بود که او را متقاعد به رفتن به اولدترافورد کرد.

او به خبرنگاران گفت:" ما تنها در تعطیلات با هم بودیم. در نهایت این خودم بودم که باید تصمیم می گرفتم. این صحبت با سرمربی بود که من را متقاعد کرد؛ برنامه هایی که داشت و اینکه می خواست باشگاه را بازسازی کند و می خواست من جزئی از برنامه اش باشم. من به خاطر این فرصت ممنون هستم.

از اینکه بازیکن منچستریونایتد هستم، احساس فوق العاده ای دارم. این چیزی است که همیشه می خواستم.

همیشه می خواستم برای باشگاهی با این جایگاه بازی کنم. حالا اینجا هستم و می خواهم از فرصت هایم استفاده کنم و تا جایی که می توانم به باشگاه کمک کنم."

 

تگ ها


اخبار روز روملو لوکاکو منچستر یونایتد فوتبال