لوکاکو؟ نباید قولی‌بدهید که نمی‌توانید به آن عمل‌کنید

دیه گو میلیتو ستاره سابق اینتر از رفتار روملو لوکاکو و نحوه جدایی او از این تیم انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو بعد از پشت سر گذاشتن فصلی فوق‌العاده با اینتر و قهرمانی با این تیم در رقابت های سری آ، درتابستان ساز جدایی کوک کرد و نهایتاً با انتقالی ۱۱۵ میلیون یورویی نراتزوری را به مقصد چلسی ترک کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که ستاره بلژیکی چندی قبل از آن تاکید کرده بود که در اینتر خواهد ماند اما نهایتا اتفاق متفاوتی رقم خورد.

در همین راستا دیه گو میلیتو، ستاره سابق اینتر به انتقاد از لوکاکو پرداخته و می گوید: "شما بعضی کارها را هرگز نباید انجام دهید، به عنوان مثال نباید قولی بدهید که در عمل کردن به آن ناتوان هستید. او کمک زیادی به باشگاه کرد و طبیعی است که بازیکن بخواهد به تیم دیگری برود اما طرفداران بیشتر به خاطر صحبت هایی که او مطرح کرده بود از لوکاکو ناامید شدند‌. او قبلا گفته بود که چلسی من را تنها گذاشته اما دوباره به همان تیم پیوست."

میلیتو درباره جدایی لیونل مسی از بارسلونا نیز گفت: "من هم مانند همه از جدایی مسی از بارسلونا تعجب کردم چرا که فکر می‌کردم او در این تیم به فوتبال خود پایان دهد. او یک نماد و اسطوره در باشگاه بارسلونا بود. گرفتن از طرفی مسی حالا توانسته با تیم ملی آرژانتین قهرمان کوپا آمه‌ریکا شود و فکر می‌کنم که وظیفه سنگینی از روی دوش او برداشته شده و حالا کمی راحت تر است."

تگ ها


روملو لوکاکو لیونل مسی پاری سن ژرمن دیه گو میلیتو اینتر میلان چلسی بارسلونا