لوکاکو: نمی‌دانم چرا مداوم درباره من صحبت می‌شود

و به نقل از دیلی میل، روملو لوکاکو در بازی برابر چلسی درخشید و توانست با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود ......

 و به نقل از دیلی میل، روملو لوکاکو در بازی برابر چلسی درخشید و توانست با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود. هر چند لوکاکو در این فصل در خیلی از بازیها گره گشای یونایتد بوده است ولی هنوز انتقادهایی از این بازیکن مطرح می‌شود.
روملو لوکاکو در پاسخ به انتقادها از خود گفت:‌ انتقادهایی که از من می‌شود بی‌انصافی است. من خیلی وقت است که فوتبال بازی می‌کنم. از تقریبا ۱۶ سالگی فوتبال بازی کردم. مردم از من انتظار دارند در هر فصل ۲۰ گل به ثمر برساند. الان نزدیک به ۱۰ فصل است که توانستم به این مهم دست یابم و فکر می‌کنم که توانستم خودم را اثبات کنم. همه مهاجمان موقعیت‌های گل از دست می‌دهد و بعدا در یک دیدار ۲ گل به ثمر می‌رسانند. نمی‌دانم چرا مداوم درباره من صحبت می‌شود. یونایتد تیمی است که در هر بازی برای برد به میدان می‌روند. من قبلا در اورتون بودم که شرایط فرق می‌کردم. این‌جا تلاش می‌کنیم تا در هر بازی به برتری برسیم و من هم می‌خواهم عملکرد خوبی در تیم داشته باشم. خوشبختانه تا این‌جای فصل هم خوب کار کردیم. بعضی بازی‌ها گل زدن و بازی خوب کردن سخت می‌شود.
روملو لوکاکو با گلزنی در بازی برابر چلسی به رکورد ۱۳ گل زده در این فصل لیگ برتر رسیده است و برای اولین‌بار به یک تیم بالای جدولی توانست گلزنی کند.
او در ادامه صحبت‌هایش گفت: من اصلا در فوتبال به جوایز فردی فکر نمی‌کنم و فکر می‌کنم این بی‌اهمیت‌ترین جوایز در فوتبال است. هر بازیکن بزرگی را که فکر می‌کنیم الان وجود دارد، توانسته است به جام‌های زیادی دست یابد. من الان ۲۴ سال سن دارم و می‌خواهم بهترین جوایز تیمی را به‌ دست بیاورم. فکر می‌کنم مسیری که انتخاب کردم خیلی خوب بوده است و تا این مدت نیز شرایط خیلی خوبی داشتم و الان در منچستریونایتد که یکی از بزرگ‌ترین تیم‌های جهان است بازی می‌کنم.

 

تگ ها


اخبار روز روملو لوکاکو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال