لوکاکو: هنوز زود است با رونالدو مقایسه شوم

روملو لوکاکو دوست دارد به ستاره ای همچون رونالدوی برزیلی برای اینتر تبدیل شود....

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو پس از بازی در تیم‌های چلسی، وست‌برومویچ، اورتورن و منچستریونایتد در تابستان اخیر با قراردادی پنج ساله به ارزش ۶۵ میلیون یورو به علاوه ۱۰ میلیون یورو پاداش‌های در نظرگرفته شده به اینتر پیوست. او حالا ستاره اول نراتزوری است.این مهاجم بلژیکی که از زمان پیوستنش به اینتر در ۶۴ بازی ۴۶ گل برای این تیم  به ثمر رسانده است.

لوکاکو در گفت‌وگو با نشریه فرانس فوتبال و در خصوص مقایسه شدنش با رونالدو نازاریو گفت:« کمی زود است که با رونالدو مقایسه شوم. در شهر میلان همه با من در مورد رونالدو صحبت می‌کنند که در فصل اول حضورش در اینتر ۳۴ گل به ثمر رساند. خوشحالم که من هم در فصل اول حضورم در اینتر همین تعداد گل را به ثمر رساندم و با رکورد رونالدو برابر شدم، اما او با اینتر فاتح جام یوفا شد و من در فینال لیگ اروپا بازنده بودم. حالا تلاش می‌کنم تا با اینتر جام‌های قهرمانی به دست بیاورم.»

توصیه های کونته:«: کونته به من گفت که اگر در حرکات پشت به دروازه هم بهتر عمل کنی، کسی نمی‌تواند تو را متوقف کند. کونته زمان جام جهانی ۲۰۱۴، پیش از اینکه یوونتوس را ترک کند، این موضوع را به که در آن مقطع بازیکن چلسی بودم، گوشزد کرد. چند سال بعد ادن هازارد نقش میانجی را ایفا کرد و شماره من را به مدیر ورزشی تیم فوتبال چلسی داد. او با من تماس گرفت و گفت که سرمربی جدید چلسی(کونته) تو را می‌خواهد. من هنوز نمی‌دانستم که سرمربی جدید چلسی چه کسی خواهد بود. وقتی سر قرار ملاقات رفتم، طبق انتظارم کونته را دیدم و کسی جز او نمی‌توانست باشد.»

شانس قهرمانی سری آ:« ما اینتر هستیم و باید برای قهرمانی بجنگیم. در ماه مارس خواهیم دید که در چه وضعیت از کورس قهرمانی هستیم. به لحاظ فیزیکی قوی هستم و اگر تمرینات ورزشی خوبی انجام دهم، مشکلی و مصدومیتی نخواهم داشت. همچنین داشتن ذهنیت خود هم خیلی مهم است.»

تگ ها


رونالدو روملو لوکاکو اینتر میلان آنتونیو کونته برزیل