لوکاکو و افشای دلیل جدایی از یونایتد

روملو لوکاکو، ستاره ۲۷ ساله اینتر در مورد رابطه خوب خود با آنتونیو کونته صحبت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو در سال ۲۰۱۹ با رقم ۷۴ میلیون یورو از منچستریونایتد به اینتر پیوست و در این تیم تولدی دوباره یافت. ستاره بلژیکی در دو فصل اخیر یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال بوده و این فصل نیز نقش مهمی در قهرمانی اینتر ایفا کرد. حالا روملو لوکاکو از دلایل ترک منچستر یونایتد سخن گفته و اذعان داشت که می خواهد در پایان دوران ورزشی خود خود سرمربی شود.

روملو لوکاکو گفت: "شرایط در منچستریونایتد دیگر خوب پیش نمی رفت. پس اگر پیشنهاد بهتری از جای دیگری دریافت کردید، چرا به آن پاسخ مثبت ندهید؟ من این فرصت را داشتم که شرایط متفاوتی را امتحان کنم و این تصمیم به سود من شد.

رابطه خوب با آنتونیو کونته؟ زیرا من دقیقا می دانم که او از یک مهاجم در زمین چه انتظاراتی دارد. می دانم که چگونه باید حمله کرده و در امور دفاعی شرکت کنم، به درون محوطه نفوذ کرده یا به سمت فضاهای باز حرکت بکنم. همچنین کونته از نظر ذهنی من را خیلی قبول دارد.

کونته از کارهای دشوار هراسی ندارد و اگر بازیکن تیمی که باشه او هدایت آن را به عهده دارد، باید بدانی که کار سختی پیش رو داری. من خودم در آینده می خواهم سرمربی شوم. اما قصد دارد کارم را از تیم های جوانان شروع می کنم و هر از چند گاهی یک قدم به سمت جلو بردارم.

الگوی ورزشی؟ من در بسکتبال هوادار لس آنجلس لیکرز هستم. کوبی برایانت برای من همه چیز بود و من سعی می کنم از ذهنی و عشق به ورزش مانند کوبی باشم."

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو آنتونیو کونته منچستر یونایتد