لوکا مودریچ: انتقال به اینتر؟ در رئال مادرید خوشحالم

لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید علاقمند به تمدید قرارداد با این تیم است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد لوکا مودریچ در پایان فصل با رئال مادرید به اتمام می رسد و هنوز توافقی برای تمدید صورت نگرفته است. لوس بلانکوس فردا شب در لیگ قهرمانان اروپا در میلان مهمان اینتر است و لوکا مودریچ با حضور در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شده است.

شایعات انتقال به اینتر در تابستان ۲۰۱۸: "آنچه در سال ۲۰۱۸ اتفاق افتاد تمام شده و صحبت در این مورد منطقی نیست. من در رئال مادرید خوشحالم."

شایعات عدم تمدید سرخیو راموس: "این اخبار هیچ مشکلی برای ما ایجاد نکرده و تیم را تحت تاثیر قرار نمی دهد. این مسئله بین راموس و باشگاه است و امیدوارم تواقفی به سود همگان حاصل شود."

وضعیت رئال مادرید لیگ قهرمانان: "هر دیداری پیچیده است. اگر در بالاترین سطح خود نباشید، پیروزی به خصوص در اروپا برای شما دشوار است. اما ما باید قدرت و اتحاد را بارها در این مسابقات نشان داده ایم."

تمدید قرارداد با رئال مادرید: "باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. مردم اغلب از من این سوال را می پرسند و من همیشه یک جواب را می دهم. احساس خوبی دارم و می خواهم به کارم در رئال مادرید ادامه دهم، می توانم به تیم کمک کنم و اکنون احساس من این است، اما نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد."

رابطه با زین الدین زیدان: "ما از زمان ورود زیزو به مادرید همیشه از او دفاع کرده ایم. ما کنار زیدان هستیم و هرگز به او تردید نکرده ایم. ما با هم جام های زیادی برده ایم و امیدوارم در آینده این اتفاق تکرار شود."

مصدومیت های ناشی از تقویم فشرده: "بازی های زیادی وجود دارد. هر سه روز در تیم ملی، اروپا، لالیگا ... اما شرایط اینگونه است. ما در دورانی بسیار پیچیده زندگی می کنیم و هیچ کس به سلامتی بازیکنان اهمیتی نمی دهد."

اولین حضور مارتین اودگارد در لیگ قهرمانان اروپا: "او خوب تمرین می کند. اودگارد در ابتدای فصل به خاطر مصدومیت مشکلاتی داشت اما اکنون مدتهاست که با ما تمرین می کند. اودگارد یک بازیکن بسیار خوب و با استعداد و با نقاط قوت خود به ما کمک کند. او فقط باید آرام بوده، از فوتبال لذت ببرد و بهترین عملکرد خود را ارائه دهد. "

تگ ها


لوکا مودریچ زیدان رئال مادرید