لوکا مودریچ و فداکاری بزرگ برای ماندن در رئال مادرید

لوکا مودریچ قصد دارد برای ماندن در رئال مادرید دستمزد خود را کاهش دهد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از انتقال لوکا مودریچ به جمع کهکشانی‌ها در تابستان ۲۰۱۲، رسانه‌های کاتالانی از این موضوع به عنوان یکی از بدترین خریدهای تاریخ لوس بلانکوس یاد کردند اما ستاره کروات بدون توجه به حواشی توانست قابلیت های فوق العاده خود را به نمایش بگذارد و اکنون می‌توان گفت که او یکی از بهترین هافبک‌های دنیا طی سال‌های اخیر بوده است.

درخشش لوکا مودریچ به حدی بود که او حتی در سال ۲۰۱۸، بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق‌العاده با رئال مادرید و همچنین رسیدن با تیم ملی کرواسی به فینال جام جهانی جایزه توپ طلا را هم از آن خود کرد تا تمام منتقدانش او را به سکوت کامل دعوت کرده باشد.

ستاره کروات ماه‌های پایانی قرارداد خود را با رئال مادرید پشت سر می‌گذارد و اخیراً گفته شد که او برای تمدید با این تیم به توافق رسیده است. در همین ارتباط موندو دیپورتیوو گزارش جدیدی را در این باره منتشر کرده و مدعی شده که باشگاه اسپانیایی به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از ویروس کرونا نمی تواند پیشنهاد بهتری نسبت به گذشته به مودریچ ارائه دهد؛ با این حال خود این بازیکن تمایل زیادی به ماندن در رئال مادرید دارد و موافقت خود را با کاهش دستمزد اعلام کرده تا تمدید قرارداد یک ساله او با کهکشانی‌ها قریب‌الوقوع به نظر برسد.

تگ ها


لوکا مودریچ رئال مادرید