لوکا یوویچ؛ اولین خرید تابستانی رئال مادرید

ستاره صرب اولین خرید از پروژه کهکشانی‌های جدید خواهد بود...

لوکا یوویچ در یک قدمی رئال مادرید است.

به گزارش مدال، دو باشگاه رئال مادرید و آینتراخت فرانکفورت برای انتقال لوکا یوویچ به مادرید به توافق رسیده‌اند اما باشگاه آلمانی نمی‌خواهد تا قبل از دیدار برابر بایرن مونیخ، این خبر به صورت رسمی منتشر شود.

به نقل از آ.اس، هفته آینده پس از دیدار فرانکفورت مقابل بایرن مونیخ باید منتظر خبر نهایی شدن انتقال لوکا یوویچ صربستانی به رئال مادرید باشیم. مسئولین باشگاه آلمانی نمی‌خواهند تمرکز مهاجم تیمشان قبل از بازی حساس مقابل صدرنشین بوندسلیگا از بین برود. آن‌ها در تلاش هستند تا رتبه چهارم جدول را به خود اختصاص دهند و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بگیرند. 

کهکشانی‌ها امیدوارند به محض پایان رسیدن این فصل، خبر انتقال لوکا یوویچ مهاجم 21 ساله صربستانی را منتشر کنند. رابطه دو باشگاه فرانکفورت و رئال مادرید بسیار خوب است و به همین دلیل می‌توان حضور یوویچ در سانتیاگو برنابئو را قطعی بدانیم. به نظر می‌رسد مبلغ این انتقال با 60 میلیون یورو نهایی شود. 

در سال‌های اخیر چیچاریتو، آلوارو موراتا، بورخا مایورال و ماریانو دیاز تلاش کردند تا جانشین کریم بنزما شوند اما عملکرد خوبی نداشتند و حالا لوکا یوویچ جدیدترین چالش کریم بنزما در رئال مادرید است. 

تگ ها


سهمیه_لیگ قهرمانان_اروپا جانشین بنزما نشریه آ اس Luka Jović کریم بنزما رئال مادرید اینتراخت فرانکفورت Bundesliga لالیگا فوتبال