لوکا یوویچ: به رویای کودکی‌ام رسیدم/ الگوی من از ابتدا رونالدو بود

مهاجم جدید رئال مادرید پس از برگزاری مراسم معارفه از رویاهای خود گفت...

لوکا یوویچ سرانجام به جمع کهکشانی‌ها پیوست و در مراسم معارفه او در استادیوم سانتیاگو برنابئو با تلویزیون رسمی باشگاه به گفتگو پرداخت.
به گزارش مدال، یوویچ خرید ارزشمند رئال مادرید و زیدان که حسابی هواداران لوس بلانکوس را به وجد آورده است، مدعی شد که برای رسیدن به افتخارات بزرگ پیراهن این باشگاه را برتن کرده و رویای بزرگ او از کودکی حضور در جمع کهکشانی‌ها بوده است.
یوویچ پس از برگزاری مراسم معارفۀ خود گفت: "در جایی حضور دارم که بزرگان تاریخ در آن حضور داشته‌اند، الگوی فوتبالی من رونالدو بود و عاشقانه او را دوست داشتم، من بنزما را هم همینطور دنبال می‌کردم، در زمان حضور او در برنابئو تنها 11 سال داشتم! افتخاری بزرگی امروز نصیب من شده است."
وی تاکید کرد: "نمی‌دانم زیدان چه پستی را برای من در نظر گرفته و هنوز با او حرف نزده‌ام، اما او بهترین تصمیم را خواهد گرفت، من در اینتراخت در پست مهاجم دوم بازی کرده‌ام اما هرگز مهاجم هدف نبوده‌ام و ترجیح شخصی من این است که در این پست نباشم."

اخبار مرتبط:

لوکا یوویچ رسما معرفی شد

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی سانتیاگو برنابئو کهکشانی‌ها کریستیانو رونالدو لوکا مودریچ رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال