لوکوموتیو مسکو ۱ - ۲ یوونتوس؛ رستگاری در دقیقه ۹۳

یوونتوس در دیداری دشوار موفق شد با گل دقایق پایانی داگلاس کاستا سه امتیاز شیرین این دیدار را به دست آورد...

یوونتوس در دیداری دشوار موفق شد با گل دقایق پایانی داگلاس کاستا سه امتیاز شیرین این دیدار را به دست آورد

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، لوکوموتیو مسکو در روسیه میزبان یوونتوس بود که در نهایت با نتیجه ۲-۱ مغلوب بیانکونری شد.

چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که ضربه آزاد کریس رونالدو با دفع ناقص گیرمه همراه شد و در ریباند، آرون رمزی موفق شد دروازه میزبان را باز کند. خوشحالی بازیکنان یووه زیاد طول نکشید و در دقیقه ۱۲، ریبوس در جناح چپ صاحب فضا شد و ارسال او با ضربه سر الکسی میرانچوک بدل به گل تساوی لوکوموتیو شد.

در دقیقه ۲۱، میزبان می‌توانست گل دومش را هم به ثمر برساند اما ضربه سر میرانچوک با فاصله‌ای اندک از روی دروازه یووه به بیرون رفت. در دقیقه ۳۵، پاس عمقی و زیبای پیانیچ با ضربه ایگواین از فاصله‌ای نزدیک توسط گیرمه مهار شد تا اشتباه او روی گل اول تا حدی جبران شود. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن رفتند.

یوونتوس نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۶، پاس ساندرو به ایگواین رسید و او هم رونالدو را در موقعیتی عالی قرار داد اما ضربه او با واکنش گیرمه راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد. یووه هر چه تلاش می‌کرد منفذی در دفاع میزبان پیدا نمی‌کرد و رفته رفته به نظر می‌رسید که شاگردان ساری به کسب تساوی رضایت داده‌اند. اما در دقیقه ۹۳، داگلاس کاستا روی یک حرکت انفرادی موفق شد دروازه لوکوموتیو را باز کند تا بیانکونری با پیروزی ۲-۱ سه امتیاز شیرین این بازی را به دست آورد.

یوونتوس با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و در صدر جدول گروه D قرار گرفته است.

ببینید:

خلاصه بازی لوکوموتیو مسکو 1 - 2 یوونتوس/ ویدیو

لوکوموتیو مسکو ۱ - ۲ یوونتوس؛ رستگاری در دقیقه ۹۳

تگ ها


ورزشگاه لوکوموتیو مسکو بیانکونری مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان لوکوموتیو موسکو یوونتوس لوکوموتیو موسکو-یوونتوس UEFA Champions League فوتبال