لوییس سوارز و توسل به کلک‌های قدیمی! (عکس)

در شکست ۱-۰ شب گذشته اتلتیکو مادرید برابر چلسی، لوییس سوارز، مهاجم کهنه کار اتلتیکو، بار دیگر به کلک های قدیمی خود در خطاهای زیرکانه متوسل شد و حرکت او از چشم داور نیز پنهان ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دیدار شب گذشته اتلتیکو مادرید برابر چلسی در چارچوب دور یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ، لوییس سوارز بار دیگر دست به یکی از خطاهای زیرکانه قدیمی خود زد و آنتونیو رودیگر را نیشگون گرفت!

این اتفاق در حالی رخ داد که چلسی ۱-۰ از اتلتیکو جلو بود و دو بازیکن بر سر تصاحب یک توپ با یکدیگر درگیر شده بودند. رودیگر پس از این صحنه، به شیطنت سوارز واکنش نشان داد و مهاجم اروگوئه ای اتلتیکو در پاسخ تنها به خندیدن بسنده کرد.

جو کول و ریو فردیناند، بازیکنان قدیمی فوتبال انگلیس، که در یک برنامه تلویزیونی به کارشناسی این بازی مشغول بودند به شوخی در مورد این صحنه گفتند که با توجه به سابقه سوارز در گاز گرفتن حریفان، رودیگر تازه قسر هم در رفته!

جو کول به شوخی گفت: "وقتی بچه هایتان را از کاری منع می کنید و آنها از گاز گرفتن به نیشگون گرفتن می رسند، یعنی کارتان را درست انجام داده اید."

سوارز در سال ۲۰۱۰ و پس از اینکه شانه عثمان باکال، بازیکن تیم آیندهوون، را گاز گرفت، ۷ مسابقه از همراهی تیمش محروم شد و سه سال بعد نیز در لیورپول به دلیل گاز گرفتن بازوی برانیسلاو ایوانوویچ ۱۰ مسابقه محروم شد.

مشخص بود که سوارز از این محرومیت ها درس نگرفته و در جام جهانی ۲۰۱۴ نیز در بازی اروگوئه برابر ایتالیا، جیورجیو کیه‌لینی را گاز گرفت.

مهاجم ۳۴ ساله اتلتیکو از آن زمان به بعد دیگر کسی را گاز نگرفته اما از درگیری فیزیکی با مدافعان حریف و به هم ریختن اعصابشان به هر طریق ممکن و هر زمان که بتواند، لذت می برد.

ریو فردیناند درباره سوارز گفت: " او خیلی... بامزه کلمه درستی است؟ داور امکان نداشت آن صحنه را ببیند. داور به صورت آنها نگاه می کند اما شیطنت واقعی آن پایین دارد انجام می شود. انگار وسط خیابان است."

چلسی در پایان توانست با همان نتیجه ۱-۰ برابر اتلتیکو مادرید پیروز شود.

با وجودی که نیشگون سوارز حرکتی خشونت آمیز نبود اما باید دید یوفا با توجه به گذشته ای که این بازیکن دارد، تصمیمی در این مورد اتخاذ خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

واکنش رئیس اتلتیکو به بند جدایی لوئیس سوارز

سوارز: بارسا به من گفت برای بازی در اینجا پیری!

 

 

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال