لو: فرانسه برای 1 امتیاز می جنگید/ دشان: می توانستیم ببریم

دیدیه دشان سرمربی فرانسه بعد از تساوی 0-0 تیمش مقابل آلمان در لیگ ملتها گفت شاگردان او با بهترین شرایط خود کمی فاصله داشتند ......

دیدیه دشان سرمربی فرانسه بعد از تساوی 0-0 تیمش مقابل آلمان در لیگ ملتها گفت شاگردان او با بهترین شرایط خود کمی فاصله داشتند.
یاران دشان روز یکشنبه به مصاف هلند خواهند رفت و او معتقد است اخلاق حرفه‌ای که بازیکنانش روز پنج‌شنبه به نمایش گذاشتند در مقابل هلند هم به آنها کمک خواهد کرد. دشان بعد از بازی در مصاحبه با تلویزیون TF1 گفت:" بازی خیلی بسته‌ای بود هر چند ما بعضی مواقع بهتر بودیم و بعضی مواقع هم آنها بهتر کار می‌کردند. ما در بحث مالکیت توپ یک سری اشتباهات تاکتیکی داشتیم. ولی همه‌ی بازیکنان ما از نظر آمادگی جسمانی در بهترین وضعیت هستند. بازیکنان ما برای کسب تساوی از هیچ تلاشی فروگذار نکردند".


دشان اقرار کرد که رویارویی با آلمان در اولین بازی بعد از ناکامی فاجعه‌بارش در جام جهانی، چالش خاصی بوده. 


او در ادامه گفت:" هدف ما پیروزی بود ولی آلمان تازه یک فاجعه را پشت سر گذاشته. رویهم‌رفته نتیجه‌ی خوبی بود. ما حالا ریکاوری خواهیم کرد و سه روز دیگر دوباره به میدان می‌رویم".
یواخیم لوو هم بعد از تساوی بدون گل شاگردانش در تیم ملی آلمان در مقابل فرانسه، تیمش را به خاطر واکنش مثبت به ناکامی فاجعه‌بار در روسیه تحسین کرد.
لوو گفت:" ما می‌دانستیم که فرانسه با 10 نفر در زمین خودش بازی می‌کند. بنابراین ثبات دفاعی برای ما خیلی مهم بود تا وقتی که جلو می‌کشیم از زهر ضدحمله‌های آنها در امان باشیم. بزرگترین کیفیت فرانسه همین است و ما خیلی خوب در مقابلش دفاع کردیم. تیم ما از نظر دفاعی خوب بود و این نقطه‌ی شروع خیلی خوبی است".
لوو گفت:" اگر فکر کنیم یک بازی کافی است که همه‌ی ناکامی‌های جام جهانی را بشورد و ببرد، این ساده‌دلانه است. ما پروسه‌ی طولانی‌ای در پیش داریم و فقط در تورنمت بزرگ بعدی است که می‌توانیم غرور از دست رفته‌مان را بازگردانیم".

تگ ها


آلمان فوتبال