لچه ۰ - ۱ رم؛ پیروزی شیرین جالوروسی با تک گل ژکو

جالوروسی موفق شد در دیداری دشوار و خارج از خانه مقابل لچه به پیروزی رسیده و به رده پنجم جدول صعود کرد...

لچه ۰ - ۱ رم؛ پیروزی شیرین جالوروسی با تک گل ژکو

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته ششم رقابت‌های سری‌آ، لچه در ورزشگاه ویا دل‌ماره میزبان رم بود که بازی در نهایت با برتری ۲-۱ جالوروسی به پایان رسید.

جالوروسی از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۳، ضربه الکساندر کولاروف با واکنش دروازه‌بان لچه راهی به دروازه پیدا نکرد. بازی در اختیار شاگردان فونسکا بود اما آنها نمی‌توانستند شانس مسلم گلزنی ایجاد کنند. در میانه‌های نیمه اول، بازی تا حدودی خشن دنبال شد و داور چندین بار مجبور به استفاده از کارت زرد شد. بازی محتاطانه دنبال می‌شد و چندان فرصتی روی دروازه‌ها به وجود نمی‌آمد. در دقایق رو به پایان نیمه اول، این میزبان بود که بیشتر توپ را در اختیار داشت و در چند نوبت دروازه رم را تهدید کرد.

در دقیقه ۳۷، خوما باباکار در کنج محوطه جریمه رم صاحب توپ شد اما ضربه او در آغوش پائو لوپز قرار گرفت. دقایقی بعد روی ارسال زیبای ریسپولی، ضربه مانکوسو به کنار دروازه رم برخورد کرد تا بازی همچنان مساوی بماند. در دقیقه ۴۰، روی یک ضدحمله خطرناک فیلیپو فالکو از زمین خودی توپ را برداشت و در آستانه ورود به محوطه جریمه حریف ضربه‌ای زمینی را راهی دروازه رم کرد اما لوپز به صورت درازکش آن را مهار کرد. در ادامه‌ رمی‌ها هم برای گلزنی تلاش کردند اما در نهایت نیمه اول با همان تساوی بدون گل به پایان رسید.

رم در نیمه دوم هم بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی روی یک حرکت ترکیبی زیبا، توپ به مخیتاریان رسید اما ضربه زمینی او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات رم ادامه داشت و دقایقی بعد این بار این ژکو ضربه‌ای راهی دروازه لچه کرد اما توپ در آغوش گابریل قرار گرفت. اما رم سرانجام مزد حملات خود را گرفت. در دقیقه ۵۵، روی ارسال تماشایی مخیتاریان، ادین ژکو در تیر دورتر با یک ضربه سر دیدنی دروازه لچه را گشود تا میهمان در این بازی پیش بیافتد.

در ادامه شاگردان فونسکا سعی در مدیریت بازی داشتند و در نهایت تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و بازی با برتری ۱-۰ جالوروسی به پایان رسید. رم با این پیروزی ۱۱ امتیازی شده و به رده پنجم جدول صعود کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لچه 0 - 1 رم/ ویدیو

رم ۰ - ۲ آتالانتا؛ شکست تلخ جالوروسی در المپیکو

لچه ۰ - ۱ رم؛ پیروزی شیرین جالوروسی با تک گل ژکو
لچه ۰ - ۱ رم؛ پیروزی شیرین جالوروسی با تک گل ژکو

تگ ها


جالوروسی هفته ششم سری‌آ ورزشگاه ویا دل‌ماره فوتبال جهان Edin Džeko رم لچه لچه-رم سری آ فوتبال