لچه ۱ - ۴ ناپولی؛ بازگشت پارتنوپی به جمع بالانشینان

ناپولی موفق شد در دیداری دور از خانه به یک پیروزی شیرین دست یافته و خود را موقتاً تا رده سوم بالا بکشد...

ناپولی موفق شد در دیداری دور از خانه به یک پیروزی شیرین دست یافته و خود را موقتاً تا رده سوم بالا بکشد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، لچه در ورزشگاه ویادل‌ماره میزبان ناپولی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴-۱ شاگردان کارلو آنچلوتی به پایان رسید.

در دقایق ابتدایی بازی برخلاف تصور، این لچه بود که بیشتر صاحب توپ و میدان بود و چند فرصت را توسط فاریاس و مانکوسو از دست داد. اما رفته رفته ناپولی بازی را به دست گرفت و در دقیقه ۲۸، روی یک حمله برق‌آسا، ضربه زمینی و پای چپ فرناندو یورنته دروازه میزبان را گشود تا شاگردان کارلتو در این بازی پیش بیافتند. در حالی نیمه اول رو به پایان بود، داور خطای تاچسیدیس روی اینسینیه را پنالتی گرفت تا خود این بازیکن در دقیقه ۴۰ گل دوم ناپولی را به ثمر رسانده و خیال یارانش را آسوده‌تر کند. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با همان نتیجه ۲-۰ به سود ناپولی به پایان رسید.

هجوم ناپولی در نیمه دوم نیز ادامه داشت و در دقیقه ۵۲ روی پاس اینیسنیه، فابین روئیز با یک ضربه فوق‌العاده از پشت محوطه جریمه برای سومین بار دروازه میزبان را باز کرد. پس از این گل میزبان به خودش آمد و حملات خود را از سر گرفت و تلاش آنها خیلی زود نتیجه داد. داور خطای ماکسیکوویچ روی فالکو را پنالتی گرفت و مارکو مانکوسو از روی نقطه پنالتی یکی از گل‌ها را جبران کرد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۲ باز هم فرناندو یورنته روی یک ضد حمله موفق شد دروازه لچه را برای چهارمین بار باز کرده و امیدهای میزبان را برای بازگشت از بین ببرد. در ادامه هم اتفاق خاصی رخ نداد تا ناپولی با این پیروزی به رده سوم جدول برسد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لچه 1 - 4 ناپولی/ ویدیو

ستاره تازه‌وارد ناپولی می‌خواهد جا پای مارادونا بگذارد

لچه ۱ - ۴ ناپولی؛ بازگشت پارتنوپی به جمع بالانشینان
لچه ۱ - ۴ ناپولی؛ بازگشت پارتنوپی به جمع بالانشینان

تگ ها


ورزشگاه ویادل‌ماره هفته چهارم سری‌آ فوتبال جهان پارتنوپی کارلو آنچلوتی فوتبال