لژیونر شدن والیبالیست های دختر پیکان

سرمربی تیم والیبال زنان پیکان تیمش را یکی از چهار مدعی قهرمانی این فصل لیگ برتر می داند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فاطمه رشیدی  که در این فصل هدایت تیم والیبال بانوان پیکان را بر عهده خواهد داشت، تیمش را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر آماده می کند. البته او می گوید برخی از بازیکنان مطرح این تیم به واسطه لژیونر شدن از پیکان جدا شدند. 


رشیدی در خصوص شرایط کلی این تیم در فصل جدید رقابت ها به سایت باشگاه پیکان گفت: امسال طبق سیاست های باشگاه و اعتقادی که به بازیکنان جوان داریم با تیمی با انگیزه و مستعد پا به مسابقات خواهیم گذاشت که می تواند پشتوانه آینده تیم های ملی والیبال در رده بانوان باشد. تلاش کردیم با قرارداد های دو یا سه ساله از پتانسیل این بازیکنان که قطعا در سال های آتی با تجربه تر هم خواهند شد استفاده کنیم و در واقع این استعدادهای درخشان سرمایه والیبال باشگاه پیکان در سال های آتی به شمار خواهند رفت.


وی اضافه کرد:حدود ۷۰ درصد تیم تکمیل شده و همچنان به دنبال جذب بازیکنان مستعد و شایسته در پست های مورد نیاز هستیم. تمرینات خوبی را تا اینجای فصل پشت سر گذاشتیم و کم کم به مرز آمادگی نزدیک می شویم تا در شروع مسابقات با بهترین وضعیت آمادگی برابر حریفان قرار بگیریم. فکر می کنم مسابقات از نیمه دوم آبان ماه آغاز خواهد شد هرچند هنوز تعداد تیم های شرکت کننده در این دوره مشخص نیست.


سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در خصوص جدایی برخی از بازیکنان با تجربه فصل گذشته پیکان گفت:برخی از بازیکنان اصلی سال قبل ما لژیونر شده اند و می خواهند در خارج از ایران کار خودشان را دنبال کنند.ما تلاش کردیم که جای خالی آنها را با استفاده از نیروهای جوان تر پر کنیم تا ضمن داشتن تیمی کم هزینه از انگیزه بازیکنان جدید هم استفاده کنیم. نیروی جوانی و انگیزه نقطه قوت پیکان در این فصل خواهد بود.


رشیدی در خصوص پیش بینی نتایج آخر فصل تیم نیز اظهار داشت:در لیگ امسال چهار تیم هستند که برای کسب عنوان قهرمانی هزینه قابل توجهی کرده اند. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که بتوانیم در پایان جزو تیم های برتر باشیم و نتیجه ای که در خور شان باشگاه بزرگ پیکان باشد کسب کنیم.مسئله مهم این است که مجموعه باشگاه پیکان همواره از والیبال بانوان حمایت جدی داشته اند و باشگاه تلاش خوبی برای شکل گیری این تیم داشته که امیدواریم خروجی مطلوب و شایسته ای نیز به همراه داشته باشد. موضوع اصلی حمایت از تیمداری و فعالیت حرفه ای بانوان خصوصا در رشته والیبال است که پیکان در این زمینه همچنان اراده جدی دارد و به مسئولیت خودش در این حوزه پایبند است.


سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در پایان اضافه کرد: میانگین سنی تیم ما در این فصل زیر ۲۳ سال است و برخی از بازیکنان را از تست گیری جذب کرده ایم و به نوعی میخواهیم نسلی جوان و با انگیزه را به والیبال کشور معرفی کنیم که جایگزین نسل فعلی و پشتوانه والیبال ایران در سال های آتی خواهند بود. از آقای دکتر محمدی مدیر عامل باشگاه و همکاران ایشان به خاطر اعتماد و حمایت هایشان از تیم تشکر میکنم و امیدوارم در پایان بتوانیم جواب اعتماد باشگاه را با کسب نتایج مطلوب و در شان نام و اعتبار والیبال پیکان بدهیم.

تگ ها


والیبال والیبال بانوان والیبال