لژیونر فوتسال ایران به تیم ملی حفاری اهواز آمد

اهواز- پس از توافق با مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز، بازیکن فصل پیش تیم شعبیی عراق به تیم فوتسال ملی حفاری اهواز پیوست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، «محمدرضا پیکان» پس از توافق با سید سالار محمدنیا «مدیرعامل باشگاه ملی حفاری اهواز» با عقد قرارداد رسمی به جمع شاگردان علاسوند اضافه شد و در فصل آینده لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با پیراهن این تیم به میدان می‌رود.

همچنین تیم فوتسال ملی حفاری اهواز تاکنون در دو بازی تدارکاتی به مصاف تیم شهید قربانی اهواز رفته است که در بازی نخست با نتیجه یک بر صفر مقابل این تیم به برتری دست یافت و در دومین دیدار نیز به تساوی سه بر سه رضایت داد.

پیش از این در فصل نقل و انتقالات رشید قلی پور، حمدالله قنواتی، سعید ترابیده، فارس ضیاغم، فرهاد کلاه کج، وحید کاظمی، محمد صفری و حسین فیهمی به خدمت تیم فوتسال ملی حفاری اهواز در آمدند.

همچنین هومن یعقوبی، سینا ممبینی، شایان بنادری، سعید ممبینی، امید خانی، مرتضی طاهر پور، امید رستمی و محمد ربی هاوی قرارداد خود را با تیم فوتسال ملی حفاری برای یک فصل دیگر تمدید کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۴ تیم و در دو گروه هفت تیمی از اول آبان ماه برگزار می‌شود.

اهورا بهبهان دیگر نماینده خوزستان در این رقابت‌هاست.

بیشتر بخوانید:

دیدار دوم تیم ملی فوتسال ایران با ازبکستان سخت تر بود

تیم ملی فوتسال به دنبال برپایی اردوی متصل به مسابقات قهرمانی آسیا

 

 

تگ ها


باشگاه ملی حفاری اهواز فوتسال ورزش خوزستان