لک: به داور بگویید کلین شیت برای من مهم نیست

دروازه‌بان پرسپولیس در پایان دیدار تیمش برابر پیکان که با برتری سرخپوشان همراه بود، اعتراضاتی تندی نسبت به عملکرد داوری داشت.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک در واکنش به سوالی درباره اینکه با گلی که برابر پیکان دریافت کرده، از دستیابی به کلین شیت این برد محروم مانده گفت: برای من اصلا کلین شیت مهم نیست و برد تیم برایم مهم است. 

وی در ادامه با اعتراض به عملکرد داور این بازی گفت: او نه به حرف کمکش گوش کرد و هم باعث شد که گل بخوریم. کلین شیت کردن من در آسیا و لیگ نه دستکش طلایی دارد و نه پولی در قراردادم است. 

لک در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا برخوردی با مهاجم حریف داشته گفت: بازیکن پریده و اول او به من خورده است. الان دوربین است و بگویم با چه چیزی به من خورده است؟! بله، همان! خورده به من و تعادلم را از دست دادم. اگر می خواهی بپری باید این شکلی بپری ( دروازه بان پرسپولیس جلوی دوربین شیوه پرش را آموزش می دهد!) نه اینکه با قسمت پایین تنه بدنت به شکم من ضربه بزنی. ضربه زد و من تعادلم را از دست داد. 

گلر سرخپوشان که برای دومین هفته در بسته نگه داشتن دروازه اش ناکام مانده، درباره دلیل دریافت اخطارش می گوید: کمکش به او می گوید که بیاید صحبت کنیم اما نمی رود! کمک داور می گفت که پنالتی نبوده است اما نرفت با او مشورت کند. به او (داور بازی) بگویید کلین شیت برای من مهم نیست. 

لک درباره اینکه بعد از دریافت پنالتی چیپ برخوردی هم با گلزن پیکان داشته گفت: اعتراضی نداشتم و فقط خواستم به بازیکن جوان‌شان بگویم که چیپ خشگلی زده. ولی اینکه بعد از آن بگویی چیپ زدم، آخرش نتیجه را روی اسکوربرد می زنند!

تگ ها


پرسپولیس تهران حامد لک