لک- سرلک؛ یکی تمدید کرد، یکی منتظر

باشگاه پرسپولیس روند تمدید قرارداد با بازیکنان این تیم را در دستور کار قرار داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حامد لک و میلاد سرلک که در تابستان ۹۹ با پرسپولیس قرارداد امضاء کردند و به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی آمدند، در دومین فصل حضورشان با پیشنهاد تمدید قرارداد مواجه شدند که یکی از آنها تمدید کرده و دیگری هم احتمالا به زودی پای میز مذاکره خواهد نشست.

حامد لک که به‌عنوان نخستین بازیکن حاضر به تمدید قرارداد با پرسپولیس شد و به نوعی راه تمدیدی‌ها را برای رفتن به باشگاه باز کرد، امروز در تمرین سرخ‌پوشان حاضر شد و تمرینات بدنسازی و تاکتیکی را زیر نظر کادر فنی انجام داد.

میلاد سرلک نیز که مثل حامد لک جزو فهرست تمدیدی‌های پرسپولیس و لیست یحیی گل‌محمدی قرار دارد، با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه مواجه شده و باید با رضا درویش پای میز مذاکره بنشیند و در صورت توافق، قرارداد جدیدی با سرخ‌پوشان به امضاء برساند.

برخی بازیکنان پرسپولیس مثل میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید آقایی و ... قراردادشان در پایان فصل جاری لیگ برتر به اتمام می‌رسد که باید دید کدام یک از آنها با نظر گل‌محمدی به باشگاه فراخوانده می‌شوند تا نسبت به مذاکره و تمدید قرارداد با آنها اقدام شود و این تیم در نقل و انتقالات تابستانی دغدغه‌ای برای حفظ ستاره‌های خود نداشته باشد.

 

تگ ها


فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال