لک: یکی از اختلافاتم با تیم واموس بند فیفا بود

سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال شهروند ساری گفت: دوست دارم خارج از ایران مربیگری کنم اما نه شتابزده و به هر قیمتی....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رضا لک در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره مذاکراتی که با تیم ملی و تیم واموس اندونزی برای مربیگری داشت و به نتیجه نرسید، گفت: تیم ملی اندونزی یک مربی ژاپنی دارد که تا پایان جام ملت ها با آنها قرارداد دارد. فعلا که این رقابت ها به تعویق افتاد و مذاکرات هم به بعد از جام ملت ها موکول شد.


وی ادامه داد: با تیم واموس هم در حال مذاکره بودیم که اختلافاتی با هم داشتیم. لیگ اندونزی کوتاه و ۴ ماهه شده است. آنها می خواستند با من قراردادی برای نیم فصل امضا کنند که مخالفت کردم و گفتم قراردادی که می بندم یک فصل و نیم خواهد بود. در همین صحبت ها بودیم که کرونا آمد و همه چیز تعطیل شد.


سرمربی فصل گذشته تیم فوتسال شهروند ساری درباره اینکه چقدر تمایل دارد خارج از ایران کار مربیگری را ادامه بدهد؟ تاکید کرد: دوست دارم تجربه کار در خارج از ایران را هم داشته باشم ولی نه شتابزده. می خواهم هرکجا هستم تاثیرگذار باشم. ایران صاحب فوتسال آسیا و تیم اول این قاره است. در دنیا هم جزو سه، چهار تیم برتر هستیم. بنابراین نیازی نیست شتابزده عمل کنم.


لک خاطرنشان کرد: من روی کادر فنی و عواملی هم که قرار است با خودم به یک تیم ببرم، حساس هستم. مسئولان تیم واموس آدم های زرنگی بودند. من روی متون و بندهای قرارداد ریز شدم. مثلا دوست داشتم مرجع رسیدگی به اختلاف احتمالی‌مان فیفا باشد ولی آنها می خواستند در این بند، فدراسیون اندونزی به جای فیفا قید شود. مشخص است که فدراسیون این کشور در صورت اختلاف، طرف آنها را می گیرند.


وی در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به عملکرد تیم شهروند در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر گفت: از روز اول که به تیم شهروند رفتم، بر اساس دیدگاهم تغییراتی زیادی در تیم رقم زدم. می دانستم کار سختی دارم. ما تقریبا جوانترین تیم لیگ بودیم و حتی چند بازیکنمان تجربه بازی در لیگ برتر را نداشتند.در نهایت جزو چهار تیم بالای جدول قرار گرفتیم و راهی پلی آف شدیم؛ هرچند که می شد در این مرحله هم عملکرد بهتری داشته باشیم. در کل مجموعه باشگاه و هواداران از شرایط تیم راضی بودند.


سرمربی فصل گذشته تیم شهروند با بیان اینکه از کار در این تیم تجربه ارزشمندی دارد، درباره مشکلات زمین ساری هم گفت: تیم شهروند از نظر تماشاگر استثنایی است. شاید بعد از هر بازی خانگی نزدیک به یک ساعت در سالن می ماندم و نظر تماشاگران را می شنیدم. البته شاید بگویند بازی در سالن شهید رسول حسینی با فشار تماشاگران به نفع شهروند است اما واقعیتش این است که تمرین در یک زمین استاندارد و بازی در آن سالن بیشتر به خودمان آسیب می زند. شک ندارم حتی اگر سالن بزرگتری هم برای بازی های شهروند در نظر بگیرند، بازهم به خاطر شور و هیجان تماشاگران پر می شود.


لک در پایان درباره احتمال تمدید قرادادش با تیم شهروند تاکید کرد: من با آقای نجاریان مدیرعامل باشگاه دوست هستم و مرتب با هم صحبت می کنیم. مشکلی بابت حضورم در شهروند نیست و باشگاه هم علاقه مند است که در این تیم کار کنم. خودم هم محیط شهر و باشگاه را دوست دارم ولی هنوز تصمیم نگرفته ام و صحبت هایمان جدی نبوده است.

بیشتر بخوانید:

پایان کار لژیونر فوتسال ایران در تیم واموس اندونزی

ناظم‌الشریعه: تیم ملی فوتسال کار سختی دارد

 

 

تگ ها


لیگ برتر فوتسال رضا لک فوتسال