لیائو: با زلاتان در PS۴ بازی می‌کردم؛ الان در زمین چمن

لیائو ستاره آث میلان می‌گوید همبازی بودن با زلاتان برای او فوق‌العاده لذت بخش است چرا که زمانی با او تنها می توانسته در PS۴ بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، رافائل لیائو ستاره آث میلان می‌گوید بازی کردن در کنار اسطوره‌ای مثل زلاتان ابراهیموویچ برای او فوق العاده لذت بخش است چرا که چند سال پیش تنها می توانسته در PS۴ با او بازی کند ولی حالا روی زمین چمن با ایبرای واقعی بازی می‌کند.

رافائل لیائوی ۲۱ساله هیجده سال جوان‌تر از زلاتان ابراهیموویچ است. ایبرا در ۳۹سالگی هنوز قصدی برای بازنشتسگی ندارد و این روزها یکی از ستاره‌های اصلی روسونری محسوب می‌شود. میلان در حال حاضر در ده بازی اخیر خود در سری آ شکست نداشته و با اختلاف ۵ امتیازی نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش اینتر صدرنشین لیگ ایتالیا است.

لیائو در این باره گفت: " من در PS۴ با زلاتان بازی می‌کردم. بعد به میلان پیوستن و حالا در زمین چمن با ایبرا همبازی هستم و با خود واقعی اش تمرین می‌کنم".

ستاره آث میلان در ادامه گفت: " هر روز در کنار زلاتان بودن فرصتی برای پیشرفت و بهتر شدن است. من واقعاً از این بابت افتخار می‌کنم و سعی می‌کنم به او گوش بدهم و در کنار زلاتان هر روز بهتر از روز قبل بشوم".

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ