لیام گلگر: نیمار یک دایوزن کثیف است

لیام گلگر، خواننده مشهور انگلیسی که یکی از طرفداران شناخته منچسترسیتی به شمار می آید، پس از پیروزی سیتی برابر PSG نیمار، ستاره برزیلی پاریسی ها را شیاد نامید....

به گزارش "ورزش سه"، لیام گلگر پس از پیروزی ۲-۱ سیتی برابر PSG در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ در پاریس، بار دیگر علیه نیمار سخن گفت.

نیمار که پس از پیروزی پاریسی ها برابر بایرن مونیخ به همراه این تیم به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیده بود، چهارشنبه شب اوقات خوبی را در بازی برابر سیتی پشت سر نگذاشت و در نهایت نیز نتیجه بازی را به شاگردان پپ گواردیولا واگذار کرد تا چشم به بازی برگشت در منچستر داشته باشد، البته اگر می خواهد مانند سال گذشته در فینال این رقابت ها بازی کند.

مانند دیگر هم تیمی هایش نیمار نیز در این بازی کار خاصی از دستش برنیامد جز اینکه شاهد باشد که تک گل مارکینیوش را گل هایی از کوین دی بروین و ریاض محرز بی اثر می کنند.

در طول بازی، لیام گلگر، هوادار معروف و شناخته شده سیتی و رهبر سابق گروه اوآسیس، در توییتر خود حسابی به انتقاد از ستاره برزیلی PSG پرداخت و با انتشار چندین توییت او را  مایه شرمساری و یک دایو زن کثیف نامید.

گلگر توییت کرد: "نیمار یک عوضی مایه شرمساری است."

"نیمار اون دایو زن کثیف رو بفرستید بیرون."

و این تازه مودبانه ترین توییت های این موزیسین معروف درباره ستاره برزیلی بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار