لیدز ۱ - ۱ سیتی؛ گواردیولا قسر در رفت!

منچسترسیتی در خانه لیدزیونایتد به تساوی ۱-۱ رضایت داد....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که هفته قبل با پنج گل مغلوب لستر شده بود، امشب نیز نمایش چندان خوبی در خانه لیدزیونایتد ارائه نداد و در نهایت خوش شانس بود که مغلوب نشد و یک امتیاز از شاگردان مارچلو بیلسا دشت کرد.

منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی روی یک موقعیت ایستگاهی می توانست دروازه لیدز را باز کند، اما ضربه زیبای کوین دی بروین راهی کرنر شد.

اما فشار منچسترسیتی بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۱۷ به گل رسید. روی دفع توپ اشتباه مدافعان لیدز، رحیم استرلینگ در سمت چپ صاحب فرصت شده و با حرکت به سمت داخل و در نهایت نواختن ضربه ای فنی به گوشه دروازه موفق به زدن گل اول تیمش شد.

در دقیقه ۳۰ لیدزیونایتد فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ارسال آیلینگ با مهار ادرسون همراه شد و در ریباند نیز روبرتز نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه ۳۸ همکاری تماشایی بازیکنان لیدز فرصت خوبی برای گلزنی در اختیار این تیم قرار داد، اما ضربه دالاس در آخرین لحظه با عکس العمل تماشایی ادرسون همراه شد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت سیتی با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

اما لیدزیونایتد نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه ۵۸ به گل تساوی دست یافت. ابتدا این رودریگو بود که با حرکتی تماشایی در سمت چپ صاحب فرصت شد، اما ضربه او از زاویه ای بسته با عکس العمل ادرسون به کرنر رفت.

اما روی ارسال همان کرنر، این بار ادرسون خروج بسیار ضعیفی داشت و در شلوغی محوطه جریمه توپ در مقابل پای رودریگو قرار گرفت و او در شرایطی آسان موفق شد گل تساوی لیدز را به ثمر برساند.

در دقیقه ۶۸ لیدز روی ارسال فیلیپس تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت، اما در حالیکه ادرسون مغلوب شده بود ضربه سر کوچ به دیرک دروازه سیتی برخورد کرد. دقایقی بعد و با اثرگذاری پوودا در محوطه جریمه، توپ به رودریگو رسید و او با ضربه سر می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ادرسون با واکنشی خوب مانع رخ دادن این اتفاق شد.

در دقیقه ۷۵ رودریگو در دهانه دروازه فرصت بسیار خوبی برای بامفورد ایجاد کرد و لیدز تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت، اما ضربه این بازیکن باز هم با مهار ادرسون مواجه شد.

در لحظات پایانی روی ارسال دی بروین مدافعان لیدز به اشتباه در حال باز کردن دروازه خودی بودند که این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ تمام شد.

تگ ها


منچستر سیتی