لیست آسیایی ، دغدغه جدید فرهاد و استقلال

کادرفنی استقلال برای ارسال لیست آسیایی خود دچار دغدغه مهمی شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بر اساس برنامه ای که کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان داده قرار است از شهریورماه این مسابقات از سر گرفته شود و تیم ها به مصاف رقبای خود بروند. یکی از موضوعاتی که AFC برای باشگاه های آسیایی در نظر گرفته این است که لیست نفرات جدید خود را ارسال کنند تا این امکان برای باشگاه ها ایجاد شود تا نفراتی را حذف و نفرات جدیدی را اضافه کنند. البته این موضوع به سود باشگاه های ایرانی نیست.


استقلال یکی از نمایندگان ایران در آسیا است که حالا برای ارسال لیست آسیایی اش به مشکل خورده است. با توجه به اینکه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا بعد از پایان لیگ برتر نوزدهم آغاز می شود مسئولان استقلال برای پر کردن لیست نفرات جدید خود به مشکل خورده اند. در پایان لیگ برتر نوزدهم فوتبال قرارداد تعداد زیادی از ستاره های استقلال به پایان می رسد و از طرفی اگر آنها نخواهند به کارشان در جمع آبی پوشان ادامه دهند اجباری برای حضورشان در بازی های لیگ قهرمانان هم نیست.


از این رو مدیران استقلال از فرهاد مجیدی سرمربی تیم خواسته لیست نفرات مورد نظرش برای فصل آینده را به باشگاه ارائه دهد تا هرچه سریع تر مذاکره با آنها برای تمدید قرارداد صورت بگیرد. شب گذشته احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال هم در برنامه فوتبال برتر تاکید کرد که از روز شنبه طبق لیستی که فرهاد مجیدی ارائه می کند مذاکرات با بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده آغاز می شود تا حداقل قرارداد نفرات کنونی تمدید شود. منتهی مساله اینجا است که احتمال دارد برخی بازیکنان تمرکزشان برای فصل آینده را به آخر مسابقات جاری موکول کنند.


در چنین شرایطی مسئولان استقلال هنوز نمی دانند نام چه بازیکنانی را در لیست آسیایی خود قرار بدهند و این مساله به دغدغه روز آنها تبدیل شده است. آنها نگران هستند که نام برخی بازیکنان را در لیست بگذارند اما این نفرات جدا شوند و بخواهند در تیم دیگری به میدان بروند که آنوقت استقلال ضرر می کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی درباره تمدید قرارداد استقلالی ها و البته لیست آسیایی تیم رخ می دهد.

بیشتر بخوانید:
سعادتمند: قرار است با استراماچونی توافق کنیم
پیشکسوت استقلال: استقلال همین الان هم کهکشانی است
حلالی: پرسپولیس در آسیا به مشکل می خورد

تگ ها


استقلال تهران فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیست آسیایی استقلال AFC Champions League فوتبال