لیست المپیکی والیبال به کمیته المپیک اعلام شد

با اعلام سرپرست تیم ملی والیبال، لیست ۱۲ نفره آلکنو به کمیته ملی المپیک اعلام شده، اما همچنان امکان جابجایی وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با اینکه بعد از بازگشت از لیگ ملت های ۲۰۲۱ در ریمینی، فدراسیون و سرپرست تیم ملی از آغاز اردوی ملی پوشان والیبال از ۱۲ تیرماه با حضور ۱۶ بازیکن خبر داده بودند، گویا قوانین و شرایط اعلام لیست نهایی برای المپیک توکیو باعث تغییر در برنامه قبلی شده است.


در روزهای اخیر مهدی مرندی در پست لیبرو و فرهاد قائمی در پست دریافت کننده به اردوی تیم ملی دعوت شدند، اما چون اردویی در کار نبود و آلکنو نیز در ایران حضور نداشت، آن ها با تیم جوانان به تمرین پرداختند.


حالا امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی در یک مصاحبه رادیویی از اعلام لیست ۱۲ نفره نهایی به کمیته ملی المپیک خبر داده، در حالی که هنوز این لیست رسانه ای نشده است. سرپرست تیم ملی در این باره گفت: «با توجه به زمان کم اردویی ، قادر به دعوت از ۱۶ بازیکن بیشتر نیستیم و پیش از ظهر فردا پنج شنبه از بین ۱۸ بازیکنی که در لیگ ملت ها تیم را همراهی کردند و دو بازیکن جدید مرندی و قائمی ، اسامی قطعی دعوت شدگان را اعلام می کنیم. ترکیب ۱۲ نفره را به کمیته ملی المپیک اعلام کردیم ولی فرصت داریم تا در چند روز آینده نفراتی را جابجا کنیم!»


با این اظهارنظر خوش خبر چند سال در ذهن هر مخاطبی به وجود می آید. اول اینکه چرا لیست ۱۲ نفره فقط به کمیته ملی المپیک اعلام شده و فردا قرار است رسانه ای شود؟ مگر از امروز تا فردا اتفاق خاصی قرار است رخ دهد؟


سوال بعدی اینجاست که مهدی مرندی و فرهاد قائمی که در دوران حضور آلکنو در اردوی تیم ملی و مسابقات حاضر نبودند، چطور با نظر او قرار است در ترکیب ۱۲ نفره قرار بگیرند؟


به هر حال باید تا فردا منتظر ماند و دید که چه بازیکنانی در لیست نهایی سرمربی روسی قرار دارند.

تگ ها


والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال