لیست بازیکنان دایی برای فصل بعد

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، از یك طرف شایعه پیشنهاد كیروش به او برای جانشینیاش مطرح شده و از طرف دیگر گفته میشود تیمهایی از تركیه و چین به دنبال شهریار هستند ......

 به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، از یك طرف شایعه پیشنهاد كی‌روش به او برای جانشینی‌‌اش مطرح شده و از طرف دیگر گفته می‌شود تیم‌هایی از تركیه و چین به دنبال شهریار هستند. با این حال مدیران سایپا شایعه جدایی دایی را رد كرده‌اند و حتی خودش هم تأكید كرده در لیگ هجدهم قطعاً هدایت تیم سایپا را برعهده خواهد داشت. در همین راستا دیروز نشستی بین دایی و مدیران سایپا برگزار شد و در خصوص لیست ورودی و خروجی این تیم بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

لیست خرید دایی هم برخلاف سال‌های گذشته كه تا لحظه عقد قرارداد كسی از آن خبردار نمی‌شد، به راحتی از باشگاه به بیرون درز پیدا كرده و مسئولان مذاكره‌كننده با بازیكنان مد نظر دایی نتوانسته‌اند در مخفی ماندن این لیست موفق عمل كنند. رحیم زهیوی، معین عباسیان، فرشاد محمدی‌مهر، محسن مسلمان، حامد لك، لوسیانو پریرا، مهدی شریفی، علی قربانی، صادق بارانی و حمید علی‌عسگری بازیكنان مد نظر علی دایی برای پیوستن به سایپا هستند كه مذاكره با آنها توسط دو عضو كادر فنی تیم فوتبال این باشگاه آغاز شده است.

 

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال