لیست تیم ملی آرژانتین اعلام شد؛ چهر‌ه‌های جدید، بدون حضور مسی

سرمربی تیم آرژانتین اسامی بازیکنان این تیم برای دو دیدار دوستانه مقابل شیلی و مکزیک را اعلام کرد که نام مسی به دلیل محرومیت در این لیست نیست....

سرمربی تیم آرژانتین اسامی بازیکنان این تیم برای دو دیدار دوستانه مقابل شیلی و مکزیک را اعلام کرد که نام مسی به دلیل محرومیت در این لیست نیست.

به گزارش مدال، لیونل اسکالونی ۷ بازیکن جدید را به تیم ملی آرژانتین دعوت کرد که نام مسی به دلیل محرومیت در لیست قرار ندارد. سرمربی تیم آرژانتین ۲۷ بازیکن را برای ۲ دیدار دوستانه مقابل شیلی و مکزیک به تیم ملی دعوت کرد که نام آن‌ ها به شرح زیر است:
استبان آندرا – فرانکو آرمانی – آگوستین مارچسین – نیکولاس اوتامندی – جرمن پزالا – لئوناردو بالردی – مارکوس روخو – لوکاس مارتینز کوارتا – گونزالو مونتیل – نیکولاس فیگال – نیکولاس تاگلیافیکو – مارکوس آکونا – لئوناردو پاره‌دس – گویدو رودریگز – جیووانی لوسلسو – نیکولاس دومینگوئز – رودریگو د‌پائول – ماتیاس زاراخو – روبرتو پریرا – ازکوئل پالاسیو – لوکاس اوکامپوس – مانوئل لانزینی – الکسیس مک‌آلیستر – خواکین کوره‌آ – لوتارو مارتینز – پائولو دیبالا – آدولفو گایش
گفتنی است به دلیل اظهارات مسی پس از دیدار رده‌بندی کوپا آمریکا، او از سوی کنفدراسیون فوتبال آمریکا به محرومیت از ۳ دیدار و پرداخت ۵۰ هزار دلار محکو شده است.

بیشتر بخوانید:

ٰغیبت مسی مشهود است؛ ویرانه‌ای به نام بارسلونا