لیست جدید تیم ملی عراق با ۱۰ تغییر!

در فهرست جدیدی که دیک ادووکات سرمربی هلندی تیم ملی عراق برای دورهای سوم و چهارم مرحله مقدماتی جام جهانی اعلام کرده، ۱۰ تغییر وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، دیک ادووکات سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال عراق، اسامی ۲۴ بازیکن برای دو دیدار حساس تیم ملی این کشور در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برابر تیم های لبنان و امارات را اعلام کرده است که در فهرست جدید عراقی ها، نسبت به فهرست قبلی ۱۰ تغییر مشاهده می شود.

در این فهرست، جلال حسن سنگربان عراقی ها دچار پارگی رباط صلیبی شد به همراه بشار رسن و محمد داوود که این دو نیز مصدوم شده اند، حضور ندارند. به جز این سه بازیکن، سایر نفرات به دلیل عملکرد ضعیف فنی در دو دیدار نخست برابر کره جنوبی و ایران و عدم رضایت ادووکات از آمادگی آنها، به اردوی تیم ملی فراخوانده نشده اند.

بازیکنانی نظیر ضرغام اسماعیل، مصطفی محمد و فرانس پتروس در خط دفاعی، همام طارق، جاستین میرام، حسین علی و علی حسنی در خط میانی ۷ بازیکنی هستند که به دلیل سطح کیفی پایین، نظر مثبت دیک ادووکات هلندی را به خود جلب نکرده اند و این مربی ترجیح داده است که روی نام آنها خط قرمز بکشد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی عراق به این شرح است:

دروازه بانان: فهد طالب، أحمد باسل و محمد صالح.
مدافعین: أحمد إبراهیم، علی فائز، سعد ناطق، میثم جبار، کرار عامر، علی عدنان، علاء مهاوی، ریبین سولاگا، مصطفی محمد
هافبک ها: صفاء هادی، أمجد عطوان، شیرکو کریم، أمیر العماری، سجاد جاسم، ابراهیم بایش، محمد قاسم، محمد علی عبود و شریف عبدالکاظم
مهاجمین: علاء عبد الزهرة، مهند علی و أیمن حسین.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق