لیست خرید فرهاد مجیدی برای استقلال مشخص شد

فرهاد مجیدی اسامی ۶ بازیکنی را که برای خرید در اختیار باشگاه استقلال قرار داده بود، اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فرهاد مجیدی بعد از باخت تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور در فینال جام حذفی از این تیم کنار رفت. البته مجیدی پیش از این بازی هم در اعتراض به رفتار مدیران باشگاه استقلال از سمت خود استعفا کرده بود.

یکی از مسائلی که مجیدی قبل از بازی با تراکتور به عنوان دلیل استعفایش عنوان می کرد این بود که باشگاه هیچ تلاشی برای جذب و تمدید قرارداد نفرات مدنظرش انجام نداده است.

این موضوع واکنش احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال را در پی داشت که در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد مجیدی دروغ گفته و لیستی به وی تحویل نداده است.

مجیدی امروز یکشنبه با انتشار مطلبی در کانال تلگرامی خود، مجددا از مدیران باشگاه استقلال انتقاد و تاکید کرد که آماده کمک به استراماچونی است.

سرمربی سابق استقلال در بخشی از مطلب خود دوباره ادعای قبلی خود را مطرح کرده است. وی با ذکر دقیق زمان و مکان اعلام لیست بازیکنان مدنظرش، اظهارات قبلی مدیرعامل استقلال را زیر سئوال برده است.

مجیدی گفته است: «من ۳۱ تیر ماه به باشگاه لیست تمدید (علی کریمی، روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، داریوش شجاعیان) دادم و دو روز قبل از بازی با شاهین بوشهر در هتل آزادی نام احسان حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی‌فر، رضا اسدی، آرمین سهرابیان، عادل حردانی و آرمان رمضانی را به عنوان لیست خرید در جلسه با مدیریت عنوان کردم.»

بیشتر بخوانید:

رفتم تا دست باشگاه برای بازگشت استراماچونی باز باشد

مشخص بود درگیری در استقلال لطمه می‌زند/ تراکتور به حقش رسید

 

 

تگ ها


فرهاد مجیدی تیم فوتبال استقلال تهران احسان حاج صفی فوتبال ایران دانیال اسماعیلی فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال