لیست خرید پر و پیمان منصوریان پس از حذف در آسیا

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، بعد از حذف استقلال تهران از لیگ قهرمانان آسیا، این تیم فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات را آغاز کرد ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، بعد از حذف استقلال تهران از لیگ قهرمانان آسیا، این تیم فعالیت خود در فصل نقل و انتقالات را آغاز کرد.

بر اساس اطلاعات موجود، استقلالی ها تمایل دارند تا پژمان منتظری را در خط دفاعی جذب کنند هر چند که هنوز این توافق نهایی نشده چرا که این احتمال وجود دارد که منتظری همچنان در قطر فوتبالش را ادامه دهد.

استقلالی ها برای سمت چپ خود هم شایان مصلح بازیکن تیم سپیدرود رشت را در نظر دارند و به نظر می رسد کار انتقال این بازیکن در آخرین مراحل قرار دارد. مصلح در نیم فصل گذشته در آستانه انعقاد قرارداد با پرسپولیس قرار داشت.

تیم فوتبال استقلال همچنین به دنبال جذب مرتضی تبریزی و حسن بیت سعید است. این دو بازیکن هم ظاهرا در یک قدمی عقد قرارداد با استقلال قرار دارند و به زودی به جمع آبی های پایتخت اضافه می شوند.

در این میان وضعیت جپارف همچنان نامعلوم است و البته استقلالی ها نیم نگاهی به زهیوی و شهباززاده هم دارند؛ بازیکنانی که اگر کاوه رضایی در استقلال نماند از گزینه های آبی ها محسوب می شوند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال