لیست مازاد و آرامشی که از پرسپولیس گرفته شد؛ وقتی مدیران تیم می بندند

فهرست مازاد و بازیکنان خروجی پرسپولیس هنوز اعلام نشده و باعث سردرگمی هواداران و علاقمندان به تیم و ایجاد حاشیه در بین بازیکنان شده است، همچنین دخالت مدیران در این بین کار را برای کادرفنی تیم سخت و سخت‌تر کرده است....

سایت مدال /هجمه شایعات علیه حسین ماهینی همچنان ادامه دارد. قرار گرفتن او در لیست مازاد خبری است که مکرر منتشر می شود و در این رهگذر نام نفراتی چون مصلح، شریفی، ربیع خواه و حتی سید جلال حسینی و
... هم تبدیل به تیترهای تکان دهنده و کلیک خور و پست های جذاب شده است.

درباره لیست مازاد به هیج خبری توجه نکنید و هیچ خبری را حتی محتمل هم ندانید چون واقعا کالدرون تصمیمی نگرفته و گفته در اردوی ترکیه و بعد از شناخت کامل از نفرات تصمیم می گیرد و اکنون  همانطور که شما می توانید گمانه زنی کنید رسانه ها هم در حال گمانه زنی هستند و این حقیقت محضی  است که این روزها می بینیم. 

تمدید قرارداد با رببع خواه خود نمونه ای از کذب بودن گمانه زنی ها بود و یا اخباری که هدف‌مند علیه سید جلال حسینی منتشر می شوند و مدتها هم هست که به هر بهانه ای منتشر شده و اغلب مخاطبان هم می دانند که هیچ پایه و اساسی ندارد کما اینکه حتی در تصاویر منتشره از اردوی پرسپولیس هم کاملا مشخص است که کالدرون تا چه حد به  سید جلال حسینی توجه دارد.
آیا این همه گمانه زنی درباره لیست مازاد نشات گرفته از تمدید قرارداد و جذب بازیکن  قبل از انتخاب سرمربی آن هم  در برخی خطوط که ترافیک بازیکن هم وجود دارد  نبوده؟ 

آیا امروز آرامش پرسپولیس و همچنین اعتبار برخی بازیکنان که مدام به عنوان بازیکن مازاد نام شان در رسانه ها برده می شود محصول تیم بستن بدون نظر سرمربی و بدون مشورت با کریم باقری و با سلیقه مدیران  نیست؟

چرا در نقل و انتقالاتی که ماجراهای جدایی برانکو خود تلی از حاشیه و جنجال را به همراه داشته برخی تصمیمات از جمله تیم بستن مدیران باشگاه باید حکم هیزم ریختن روی آتش جنجال ها را داشته باشد؟ . این است مدیریت بحران در پسا برانکو؟

بیشتر بخوانید:

آخرین فرصت دو مدافع پرسپولیس برای خروج از لیست مازاد کالدرون

تگ ها


فهرست مازاد پرسپولیس لیست خروجی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال