لیست ۵ نفره سرمربیگری والیبال لو رفت!

با اینکه فدراسیون والیبال تاکید کرده بود نمی‌خواهد نامی از گزینه‌های سرمربیگری ببرد، خیلی زود لیست ۵ نفره کمیته فنی لو رفت....

به گزارش "ورزش سه"، امروز کمیته فنی فدراسیون والیبال برای دومین بار تشکیل جلسه داد تا برای نیمکت تیم ملی تصمیم گیری کند. در نهایت بعد از بررسی تمام گزینه های موجود خارجی، کمیته فنی به یک لیست ۵ نفره رسید که رییس فدراسیون هم درباره آن به صحبت پرداخت.


فدراسیون رسما گزینه های حاضر در این لیست را اعلام نکرد، اما می شد حدس زد مربیانی که در ماههای اخیر نامشان در رسانه ها به چشم خورده، در این لیست حاضر هستند.


ساعاتی بعد از نشست کمیته فنی، مهر مدعی شده «ولادیمیر آلکنو»، «دجورجی»، «کاستلانی»، «جیانی» و «لورزنتی» پنج مربی خارجی در لیست نهایی فدراسیون والیبال هستند که کمیته فنی قرار است از بین آنها به گزینه نهایی دست یابد.


به نظر می رسد همانطور که طی روزهای اخیر عنوان شده، آلکنو، سرمربی سابق تیم ملی روسیه و فعلی زنیت کازان سرلیست گزینه های فدراسیون باشد و مذاکرات با او جدی تر از قبل پیش برود.


البته گزینه های دیگر هم اکثرا در حال حاضر در تیم های باشگاهی مشغول هستند و احتمالا از فروردین ماه می توانند به ایران سفر کنند.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال