لیست پر پرسپولیس؛ خبری از جذب بازیکن جدید نیست

لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس پر است و این تیم تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی نیم‌فصل اجازه جذب بازیکن جدید در رده سنی بزرگسال را نخواهد داشت....

لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس پر است و این تیم تا زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی نیم‌فصل اجازه جذب بازیکن جدید در رده سنی بزرگسال را نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مدال، لیست 18 نفره بزرگسال پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی پر شد و این باشگاه با توجه به پر بودن این لیست نمی‌تواند بازیکن بزرگسال جدیدی به لیست خود اضافه کند. پیش از این صحبت از جذب بازیکنانی چون کریم انصاری‌فرد و علی قلی‌زاده توسط شده بود و این امر با توجه به پر بودن لیست سرخ‌ها ممکن نخواهد بود. هر چند در صورتی که لیست این تیم جای خالی داشت نیز این دو بازیکن با توجه به تحت قرارداد بودن نمی‌توانستند به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه شوند.

گفتنی است پرسپولیس در حال حاضر با سهمیه آزاد می‌تواند بازیکنانی در سهمیه سنی زیر 23 سال و زیر 21 به لیست خود اضافه کند، هر چند بعید است به زودی شاهد فعالیت نقل و انتقالاتی از جانب این تیم باشیم و به نظر می‌رسد تمامی فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس به تعطیلات نیم‌فصل و زمان باز شدن پنجره زمستانی موکول شده است.

اخبار مرتبط:
درهای تمرین پنج‌شنبه پرسپولیس باز خواهد بود

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس بازیکنان جدید پرسپولیس قلی زاده پرسپولیس کریم انصاری فرد پرسپولیس فوتبال