لیلا رجبی از دو و میدانی خداحافظی کرد

به گزارش "ورزش سه"، رجبی که با سه پرتاب در مسابقات پرتاب وزنه از صعود به فینال رقابت ها بازماند در پایان کارش در المپیک ریو اعلام کرد از دو و میدانی خداحافظی خواهد کرد ......

به گزارش "ورزش سه"، رجبی که با سه پرتاب در مسابقات پرتاب وزنه از صعود به فینال رقابت ها بازماند در پایان کارش در المپیک ریو اعلام کرد از دو و میدانی خداحافظی خواهد کرد. رجبی که اصلیتی بلاروس دارد با اعلام این خبر گفت از مدت ها پیش قصد داشته این تصمیم را نهایی کند.


رجبی گفت: نمی دانم چرا این اتفاق افتاد و نتوانستم به فینال مسابقه‌های پرتاب وزنه المپیک صعود کنم. تلاشم را کردم اما دو شب بی خوابی و هیجان مسابقه باعث شد نتوانم به رکوردهای خودم دست یابم.


او  افزود: اگر به رکوردهای تمرینی و حتی رکوردی نزدیک به رکورد بازی های آسیایی اینچئون می رسیدم به راحتی صعود می کردم.  اصلا به عدم صعود به فینال فکر نمی کردم و امید زیادی به راهیابی به فینال داشتم اما همانطور که گفتم بی خوابی اذیتم کرد.


پرتابگر ایران در پایان گفت: هر چه در توان داشتم رو کردم اما نتیجه نگرفتم. کاری که پیش از این قرار بود انجام بدهم و خداحافظی کنم را الان انجام می‌دهم. وضعیت آماده سازی من خیلی خوب نبود و باید حداقل زودتر به ریو می‌آمدم تا بدنم با شرایط سازگار می‌شد. اگر رکورد بازی های آسیایی را می‌زم فینالیست می‌شدم.

تگ ها


اخبار ویژه دو و میدانی