لیل ۱ - ۲ چلسی؛ ویلیان، ناجی شاگردان لمپارد

تیم فوتبال چلسی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم فوتبال لیل رفت و این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود شاگردان لمپارد به پایان رسید...

تیم فوتبال چلسی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم فوتبال لیل رفت و این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود شاگردان لمپارد به پایان رسید

به گزارش مدال، تیم فوتبال چلسی در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم فوتبال لیل رفت و در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.
چلسی بازی را هجومی آغاز کرد. لیل روی چند ضد حمله خطرناک ظاهر شد. سانتر بسیار خوب از ریس جیمز در دهانه دروازه به بازیکنی نرسید. شوت مانت با فاصله زیادی به بیرون رفت. چلسی در دقیقه 22 توسط تامی آبراهام به گل رسید. اشتباه ویلیان با سیو خوب از سوی کپا جبران شد. اوسیمن بر روی یک ضربه کرنر دروازه چلسی را باز کرد.در جدی‌ترین موقعیت چلسی، شوت جورجینیو به تیرک دروازه برخورد کرد. نیمه اول بازی با حساب 1-1 به پایان رسید.
ضربه سر توموری به بیرون رفت. شوت مانت با سیو خوب از سوی دروازه بان لیل همراه شد. سرانجام ویلیان در دقیقه 78 گل برتری چلسی را به ثمر رساند. دفاع خوب از آلونسو مانع گلزنی لیل شد. داور 4 دقیقه وقت تلف شده محاسبه کرد. سرانجام بازی با نتیجه 1-2 به سود چلسی تمام شد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لیل ۱ - ۲ چلسی/ ویدیو

تگ ها


چلسی لیل لیگ قهرمانان اروپا لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 فرانک لمپارد ویلیان فوتبال