لینه‌کر: هواداران تاتنهام نباید از رفتن کین ناراحت شوند

هری کین، کاپیتان و ستاره تاتنهام، در آرزوی کسب جام های معتبر تیمی در تابستان پیش رو قصد جدایی از این باشگاه را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گری لینه کر معتقد است که هر دو باشگاه منچستر و پاری سن ژرمن از بیشترین شانس برای امضای قرارداد با هری کین در این تابستان برخوردار هستند، هر چند انتظار دارد که دنیل لوی، رییس تاتنهام، به سختی برای حفظ کاپیتان ارزشمند تیمش بجنگد.

کین فصل پیش در لیگ برتر ۲۲ گل زد و ۱۴ پاس گل داد تا جایزه بهترین گلزن و بیشترین تعداد پاس گل را ببرد، هر چند که تاتنهام به کار خود در رده هفتم جدول لیگ پایان داد.

کین که در این تابستان کاپیتان تیم ملی انگلیس در رقابت های یورو خواهد بود، به باشگاه اطلاع داده که قصد جدای در پنجره نقل و انتقالات آتی را دارد و لینه کر می گوید که اشتیاق او برای کسب جام را درک می کند.

لینه کر گفت: "به نظرم در صورتی که او به منچسترسیتی بپیوندد دیدن سلطه او در لیگ نگران کننده خواهد بود. من دوست داشتم که او را در بارسلونا ببینم اما آنها آگوئرو را به خدمت گرفتند و در حال حاضر هم کمبود بودجه دارند. فکر می کنم که مقصد او یکی از تیم های منچسترسیتی، منچستریونایتد و شاید PSG باشد.

پاریسی ها پوچتینو را دارند و او حتما و تضمینی جام هایی را خواهد برد. به نظرم به جز چلسی، بیشتر امکان دارد که یکی از باشگاه منچستر از عهده خرید او بربیایند. به نظرم او به چلسی نخواهد رفت و این کار را با هواداران تاتنهام نخواهد کرد، اما خب... کسی چه می داند؟

فکر نمی کنم که حتی هواداران تاتنهام هم الان به جدایی او خرده بگیرند. او برای مدتی طولانی هر چه که در توان داشته را برای این باشگاه داده است. آنها با هری کین هیچ چیزی را نبرده اند که واقعا جای ناراحتی دارد و این دوران سختی برای تاتنهام است.

آنها به معنای کامل کلمه بدون مربی هستند و ممکن است بهترین بازیکن‌شان را هم از دست بدهند. برای هری درست این است که برود و برای کسب عناوین قهرمانی معتبر تلاش کند، چه کسی این کار را نمی کند؟ من خودم هم در لستر در موقعیت مشابهی بودم.

من در تیمی بودم که در تمام دوران زندگی ام هوادارش بودم،  اما بالاخره زمانی می رسد که مجبور می شوی حرفه ات را در اولویت اول قرار دهی. من شک داریم که کین پیش از یورو تاتنهام را ترک کند چرا که قانع کردن دنیل لوی، رییس تاتنهام، زمان خواهد برد."

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال