لینگارد: باید از دیدار مقابل بارسلونا لذت ببریم

جسی لینگارد از دیدار مقابل بارسلونا گفته است...

جسی لینگارد از دیدار مقابل بارسلونا گفته است

ستاره ملی‌پوش شیاطین سرخ به نتیجه گرفتن تیمش مقابل صدرنشین لالیگا خوشبین است. 

به گزارش مدال، در آستانه رویارویی منچستریونایتد و بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، جسی لینگارد هم تیمی‌هایش را به داشتن خود باوری بیشتر تشویق کرده است.

به نقل از MEN، شیاطین سرخ پیش از این در فصل جاری لیگ قهرمانان موفق به شکست دادن یوونتوس و پاری سن ژرمن شده‌اند. با وجود این که لیونل مسی بسیار آماده است و جدی‌ترین تهدید برای یونایتد به شمار می‌رود، لینگارد هیجان زیادی برای تجربه بزرگ‌ترین بازی خود در لباس منچستریونایتد دارد. 

"فکر نمی‌کنم خودم چنین چیزی را تجربه کرده باشم. این تجربه‌ای جدید همراه با فشار بیشتر است ولی ما آماده مدیریت کردن اوضاع و لذت بردن از این مسابقات بزرگ هستیم. فکر می‌کنم چیزی که گاها فاقد آن بوده‌ایم، اعتقاد و اعتماد به نفس مبنی بر توانایی تیم ما برای برنده شدن است. ما در گذشته تیم‌های خوبی را شکست داده‌ایم و به همین خاطر فکر می‌کنم باید قبل از هر بازی از توانایی‌مان برای برنده شدن ۱۰۰ درصد مطمئن باشیم. باید باور داشته باشیم. باید ایمان داشته باشیم که می‌توانیم در این رقابت‌ها پیشروی کنیم."

او ادمه داد: 

"هر چیزی امکان پذیر است؛ ما تنها باید این را باور کنیم. ما از اعتماد به نفس فردی برای پیروزی در بازی‌ها برخوردار هستیم. شخصا از بازی‌های بزرگ لذت می‌برم. ما منچستریونایتد هستیم و بنابراین این‌ بازی‌های بزرگ را می‌پذیریم و با دیدی تاکتیکی جلو می‌رویم و تلاش می‌کنیم تا از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم. همان طور که گفتم، این بازی‌ها را می‌پذیریم، از آن‌ها لذت می‌بریم و با لبخندی بر لب بازی خواهیم کرد."