لینگارد: دلیلی نمی بینم که منچستریونایتد جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر نباشد

جسی لینگارد، وینگر انگلیسی منچستریونایتد باور دارد که تیمش می تواند بر سر کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بجنگد ......

جسی لینگارد، وینگر انگلیسی منچستریونایتد باور دارد که تیمش می تواند بر سر کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بجنگد.

به گزارش اسکای، منچستریونایتد که فصل جدید را با پیروزی 4-0 برابر وست هم آغاز کرد، حالا از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است. چیزی که لینگارد هم آن را تایید می کند:

در حال حاضر اعتماد به نفس بسیاری پیرامون تیم حاکم است و این خوب است که می توانیم در کنار یکدیگر عضوی از این تیم باشیم. حتی بازیکنانی که یکشنبه به میدان نرفتند، نقش بزرگی در کسب آن پیروزی داشتند.

لینگارد در مورد این که تیمش توانسته است دست به تقویت خود بزند، افزود: 

می توان این گونه گفت. ما پس از کسب سه جام به اینجا رسیده ایم و از همین رو اعتماد به نفس موج می زند. برای بازیکنانی همچون روملو لوکاکو و ویکتور لیندلوف سازگاری با این گروه آسان بوده است. آن ها بازیکنان سر به زیری هستند و همواره به دنبال تمرین به شکل جدی هستند. 

او در مورد این که آیا تیمش بخت قهرمانی در فصل پیش روی لیگ برتر را دارد یا نه گفت: 

دلیلی برای رخ این گونه پیش نرفتن اوضاع نمی بینم. در این فصل تمام تیم به سختی در تلاش است و امیدوارم که بتوانیم جام هایی را کسب کنیم. ما در جام های بسیاری حاضریم و هر چه بیشتر جام ببریم، بهتر است. 

وینگر گریزپای شیاطین سرخ در مورد رقابت فشرده خط میانی تیمش در پی اضافه شدن نمانیا ماتیچ گفت: 

رختکن طویلی داریم ولی باید بتوانید گلیم خودتان را از آب بیرون بکشید. فصل گذشته خیلی بازی های ماتیچ را ندیدم اما می توانید ببینید که او چه چیزی را به تیم ما افزوده است. او بازیکنی ایستا بر توپ است و می تواند آن را برای ما نگه دارد. می دانیم که نمانیا هافبکی از نوع دیگر است و می تواند پوگبا و سایر هافبک های تیم را تغذیه کند و به آن ها اجازه دهد که بازی خودشان را انجام دهند. او می تواند عقب بنشیند و به بازی ما ثبات ببخشد.

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال