لیورپول ۳ - ۰ برنلی؛ شاگردان کلوپ فقط می‌برند

لیورپول صدرنشین لیگ برتر، موفق شد با کسب چهارمین پیروزی متوالی فصل مقابل برنلی، جای خود را در صدر تثبیت کند...

لیورپول ۳ - ۰ برنلی؛ شاگردان کلوپ فقط می‌برند

به گزارش مدال، در ادامه هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، برنلی در ورزشگاه ترف مور میزبان لیورپول صدرنشین بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۳-۰ شاگردان یورگن کلوپ به پایان رسید.

بر خلاف مطابق انتظار برنلی بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 2 می‌توانست به گل اول دست یابد اما ضربه زمینی و فنی وود با مهار تماشایی آدریان همراه شد در ادامه حملات لیورپول بیشتر شد و دقایقی بعد و روی پاس جوردن هندرسون، محمد صلاح با دروازه برنلی تک به تک شد اما ضربه او با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد. اما در دقیقه 33 لیورپول به گل اول دست یافت. ارسال الکساندر آرنولد به کریس وود برخورد کرده و تغییر مسیر داد تا به شکلی عجیب وارد دروازه برنلی شود. لیورپول برای زدن گل دوم تنها چهار دقیقه صبر کرد. اشتباه مدافعان برنلی باعث شد در نهایت پاس روبرتو فرمینو در موقعیتی تک به تک به سادیو مانه برسد و او با ضربه ای دقیق زننده گل دوم لقب گیرد. در لحظات پایانی نیمه اول شوت زمینی جوردن هندرسون به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری 0-2 لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 56 می توانست به گل سوم هم دست یابد اما ضربه محمد صلاح از گوشه محوطه در چارچوب نبود و راهی به دروازه برنلی نیافت. لحظاتی بعد این بار محمد صلاح از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد اما این بار شوت او در اختیار سنگربان برنلی قرار گرفت. در دقیقه 65 روبرتو فیرمینو بخت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او از گوشه محوطه به مدافعان برنلی برخورد کرد. اما در دقیقه 80 لیورپول به گل سوم رسید. پاس سادیو مانه به روبرتو فیرمینو رسید و او از درون محوطه با ضربه‌ای زمینی و دقیق گل سوم را به ثمر رساند. در ادامه حملات لیورپول نتیجه‌ای نداشت و لیورپول موفق شد برنلی را 3-0 مغلوب کند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی لیورپول ۳ - ۰ برنلی/ ویدیو

کلوپ: فن دایک و آلیسون لایق دریافت آن جوایز بودند

لیورپول ۳ - ۰ برنلی؛ شاگردان کلوپ فقط می‌برند

تگ ها


یورگن کلوپ ورزشگاه ترف‌مور فوتبال جهان نوار پیروزی لیورپول برنلی لیگ برتر فوتبال