لیورپول به بارسلونا رسید؛ هدف نهایی، میلان+ عکس

لیورپول هفته به هفته در حال رقم زدن رکوردهایی فوق العاده در سطح لیگ برتر و حتی اروپا است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیشب لیورپول موفق شد با گل دقایق پایانی سادیو مانه، مهاجم گلزن و سنگالی اش نوریچ را مغلوب کرده و روند درخشان لیگ برتری خود را ادامه دهد. حالا و پیش از برگزاری دیدار این هفته سیتی، لیورپول با اختلاف عجیب ۲۵ امتیاز نسبت به تیم دوم در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.

با نتیجه دیدار مقابل نوریچ، حالا روند شکست ناپذیری قرمزهای بندر لیورپول به ۴۳ بازی رسیده و در واقع اگر باخت ۱-۲ مقابل سیتی در ژانویه ۲۰۱۹ رقم نخورده بود، این رقم در حال حاضر ۶۵ بازی متوالی بود. لیورپول با برتری در بازی دیشب به رکورد ۱۷ پیروزی پیاپی در لیگ برتر دست یافته و با رکورد خودش در بین ماه های مارچ تا اوکتبر ۲۰۱۹ برابری کرده است. در صورت کسب سه امتیاز در دیدار هفته بعد برابر وستهام، مرسی سایدی ها به رکورد ۱۸ پیروزی متوالی تمام تاریخ لیگ برتر متعلق به منچسترسیتی بین آگوست تا دسامبر ۲۰۱۷ برابری خواهند کرد.

لیورپول دیشب به رکورد فصل ۱۸-۲۰۱۷ بارسلونا با ۴۳ بازی بدون شکست در بین پنج لیگ معتبر اروپایی دست یافت و حالا اهداف جدیدی را برای خودش ترسیم کرده است. هدف بعدی شاگردان یورگن کلوپ، رسیدن به رکورد ۴۹ بازی متوالی بدون شکست یوونتوس در سال ۲۰۱۲ و آرسنال در سال ۲۰۰۴ است.

اگر این اتفاق رقم بخورد، نقطه مورد نظر بعدی بایرن مونیخ بین سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ خواهد بود که این باشگاه آلمانی موفق شد رکورد ۵۳ بازی بدون باخت را از آن خود کند. اما هدف پایانی میلان بین سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ است که ۵۸ بازی بدون شکست را پشت سر گذاشت و رسیدن به این رقم دیگر به اوایل فصل بعد موکول خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

توصیه اسطوره فوتبال برزیل به ستاره لیورپول

گزینه‌های سیتی برای جانشینی پپ گواردیولا

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول آث میلان بارسلونا لیورپول فوتبال