لیورپول به دنبال ستاره فرانسوی بارسلونا

لیورپول به دنبال انتقال دمبله به آنفیلد است...

 ستاره فرانسوی بارسلونا، شاید راهی لیورپول شود.
به گزارش مدال، فصل دوم حضور عثمان دمبله در بارسلونا نیز موفقیت آمیز نبود و حالا دیگر کمتر کسی از بین هواداران بارسلونا روی این بازیکن به عنوان ستاره ای تاثیرگذار حساب می‌کند. دمبله 2 سال قبل و با انتقالی جنجالی با مبلغ هنگفت 105 میلیون یورو از دورتموند راهی نوکمپ شد اما رفتارهای غیرحرفه‌ای، مصدومیت های متوالی و جنجال‌های فراوان باعث شد او عملکرد موفقی در تیم جدید خود نداشته باشد.

TEAM TALK مدعی شد لیورپول قصد دارد ستاره فرانسوی و جوان بارسا را در تابستان جذب کند. اگرچه اخبار موید آن است که مرسی سایدی‌ها تمایلی به خریدهای گرانقیمت در تابستان ندارند، اما جذب عثمان دمبله ممکن است نظر آنها را تغییر دهد. به هر حال به نظر می‌رسد احتمال زیادی مبنی بر جدایی دمبله در تابستان وجود دارد و دیگر کسی در رختکن نیوکمپ خواهان حفظ این بازیکن جنجالی نیست.

بعید است بارسلونا تمایلی به فروش دمبله با قیمتی کمتر از رقم خرید داشته باشد اما به هر حال ممکن است با مذاکرات بین دو باشگاه برای این انتقال توافق حاصل شود.

احتمال دیگر، انتقال عثمان دمبله به پاری‌سن ژرمن است. اگر عزم بارسلونا برای بازگشت نیمار جدی شود، آنگاه شاید این مهاجم فرانسوی به عنوان بخشی از قرارداد ستاره برزیلی راهی پارک دوپرنس شود تا اینگونه رقم پرداختی بارسا به پاری‌سن ژرمن به طور محسوسی کاهش یابد.

اخبار مرتبط:

توافق بارسلونا و والنسیا بر سر معاوضه سیله‌سن و نتو

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی ستاره فرانسوی فوتبال جهان عثمان دمبله بارسلونا لالیگا لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال