لیورپول به دنبال شکار ستاره برزیلی آژاکس

کلوپ نظر مثبتی روی داوید نرس دارد...

کلوپ نظر مثبتی روی داوید نرس دارد

مهاجم برزیلی آژاکس به شدت مورد توجه لیورپول قرار گرفته است.

به گزارش مدال، داوید نرس، مهاجم برزیلی آژاکس آمستردام، دیشب در جریان دیدار دو تیم آژاکس و یوونتوس که در یوهان کرویف آرنا، خانه تیم هلندی، برگزار می‌شد به فاصله یک دقیقه بعد از گل کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ یووه، گل تساوی تیمش را به ثمر رساند تا مهم‌ترین نقش را در کسب این تساوی مهم برای آژاکس داشته باشد.

نرس در فصل جاری چه در موفقیت‌های آژاکس در لیگ هلند و چه در درخشش استثنایی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا، نقشی کلیدی داشته است. درخشش این فصل نرس باعث شده چندین باشگاه بزرگ اروپایی به فکر جذب او بیفتند.

در گذشته گزارش‌های رسانه‌های ورزشی اروپا حاکی از این بود که پاری سن ژرمن و بوروسیا دورتموند، جدی‌ترین رقبایی هستند که برای جذب نرس تلاش می‌کنند و حتی اعلام شد دورتموند برای جذب او به باشگاه آژاکس پیشنهادی 35 میلیون پوندی ارائه داده است.

اما حالا دیلی‌میل گزارش می‌دهد که یورگن کلوپ و لیورپول هم به جرگه تیمهای علاقه‌مند به جذب این مهاجم برزیلی اضافه شده‌اند و قصد دارند او را در فصل تابستان لیورپولی کنند.

به گزارش دیلی‌میل، پاری سن ژرمن و لیورپول هنوز به آژاکس پیشنهادی رسمی نداده‌اند ولی منابع نزدیک به باشگاه لیورپول گفته‌اند یورگن کلوپ به مدیریت باشگاه اعلام کرده نرس را به عنوان یکی از اولویت‌های خود در فصل نقل و انتقالات در نظر بگیرند.