لیورپول در ورزشگاه رویایی جام جهانی قطر 2022 به میدان می‌رود

فیفا امروز لیست ورزشگاه‌های میزبان رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان که در قطر برگزار می‌شود را معرفی کرد که در این بین نام ورزشگاه‌های میزبان رقابت‌های جام‌جهانی 2022 قطر نیز دیده می‌شود....

فیفا امروز لیست ورزشگاه‌های میزبان رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان که در قطر برگزار می‌شود را معرفی کرد که در این بین نام ورزشگاه‌های میزبان رقابت‌های جام‌جهانی 2022 قطر نیز دیده می‌شود.

به گزارش مدال، با اعلام فیفا، باشگاه لیورپول در دیدار نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های جهان در سال 2019 در ورزشگاه 40 هزار نفری «Education City Staduim» در شهر دوحه قطر که برای میزبانی رقابت‌های جام جهانی 2022 احداث شده است به میدان خواهد رفت. ورزشگاه خلیفه هم که دیگر ورزشگاه جام‌جهانی 2022 است از دو مسابقه جام باشگاه‌های جهان میزبانی می‌کند.

به این ترتیب سرخ‌پوشان مرسی‌ساید به عنوان قهرمان اروپا، روز هجدهم دسامبر از مرحله نیمه‌نهایی به رقابت‌های امسال جام باشگاه‌های جهان اضافه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

هدف اول لیورپول در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰

تگ ها


جام باشگاه‌های جهان لیورپول ورزشگاه استادیوم ورزشگاه میزبان جام جهانی جام‌ جهانی جام جهانی قطر جام جهانی قطر 2022 قطر 2022 قطر2022 سرخپوشان مرسی‌ساید فوتبال جهان لیورپول فوتبال