لیورپول، رقیب بارسا در راه جذب ستاره هلندی

بر اساس ادعای اتلتیک حالا باشگاه لیورپول نیز به جذب ممفیس دیپای علاقه مند است....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای گذشته شایعات زیادی در رابطه با اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه بارسلونا مطرح شده و حتی گفته می‌شود که آنها با بازیکنانی نظیر سرخیو آگوئرو و جورجینیو واینالدوم به توافقات نهایی نیز دست یافته اند.

یکی دیگر از بازیکنانی که بارسلونا به شدت شرایط جذب او را بررسی می‌کند، ممفیس هلندی است. قرارداد مهاجم هلندی با باشگاه لیون به پایان رسیده و گزارش ها حاکی از آن است که بارسلونا قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را برای انتقال به نوکمپ راضی کند و حتی گفته می‌شود توافقاتی نیز در این زمینه حاصل شده است.

اما در این بین شایعاتی به گوش رسیده مبنی بر اینکه شاید در صورت جدایی رونالدو کومان از بارسا، این باشگاه از جذب ممفیس دیپای پشیمان شود. با این حال برخی دیگر از گزارش ها حکایت از آن دارد که آینده سرمربی هلندی در علاقه بارسا به دیپای تاثیری نخواهد داشت و این باشگاه کاتالانی در هر وضعیتی او را جذب خواهد کرد.

در همین ارتباط اتلتیک گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که حالا باشگاه لیورپول نیز به جمع مشتریان این ستاره هلندی اضافه شده و یورگن کلوپ قصد دارد او را برای تقویت خط حمله تیمش به خدمت بگیرد اما به طور قطع آنها کار دشواری برای این انتقال پیش رو خواهند داشت چرا که بارسلونا به جذب دیپای بسیار نزدیک شده است.

تگ ها


لیون ممفیس دیپای بارسلونا لیورپول