لیورپول رقیب یونایتد در ر راه جذب ستاره فرانسوی

منابع آلمانی مدعی شدند که باشگاه لیورپول نیز به رقابت برای جذب کینگزلی کومان اضافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصل گذشته بوده است. ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل ۲۰-۲۰۱۹ گل قهرمانی باواریایی‌ها مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند تا نقش مهمی در این موفقیت آنها ایفا کرده باشد.

اما مدتهاست شایعات زیادی در رابطه با آینده کینگزلی کومان مطرح می‌شود. گزارش ها حاکی از آن است مذاکرات بایرن مونیخ با ستاره فرانسوی در راه تمدید قرارداد به بن بست خورده و امیدها برای ماندگار شدن کومان در جمع باواریایی ها به کمترین حد خود رسیده است. حتی اخیراً بیلد مدعی شد که بایرن به طور کامل از تمدید قرارداد با این بازیکن ناامید شده و حاضر است به پیشنهادات مناسب برای این بازیکن گوش دهد.

اما پیش از این یونایتد به عنوان محتمل ترین مقصد برای ستاره فرانسوی مطرح می‌شد اما حالا به نظر می‌رسد که رقیب دیرینه آنها نیز به کورس رقابت برای جذب کینگزلی کومان اضافه شده است. بر اساس ادعای Sport۱ لیورپول نیز به جذب این بازیکن علاقه نشان داده و حتی مذاکراتی را با مدیر برنامه او انجام داده است. این منبع ادعا می‌کند که بایرن مونیخ هنوز تصمیم نهایی خود را در مورد فروش کومان اتخاذ نکرده و حتی هنوز امیدوار است که او قرارداد خود را تمدید کند اما در عین حال پدر این ستاره فرانسوی اصرار به جدایی او دارد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کینگزلی کومان بایرن مونیخ فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال