لیورپول ۲ - ۱ ساوتهمپتون؛ پیروزی دشوار لک‌لک‌ها در سنت‌مری

شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند در دومین هفته رقابت‌های لیگ برتر، در ورزشگاه سنت‌مری باز هم به یک پیروزی دیگر دست یابند...

لیورپول ۲ - ۱ ساوتهمپتون؛ پیروزی دشوار لک‌لک‌ها در سنت‌مری

به گزارش مدال، در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، ساوتهمپتون در ورزشگاه سنت‌مری میزبان یکی مدعیان اصلی قهرمانی یعنی لیورپول بود و در نهایت علیرغم ارائه یک بازی خوب،  با نتیجه ۲-۱ مقابل این تیم شکست خورد.

اولین فرصت بازی در دقیقه 4 برای لیورپول ایجاد شد اما ضربه محکم جیمز میلنر بعد از برخورد به مدافعان در اختیار گان قرار گرفت. در دقیقه 9 ساوتهمپتون می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه آدامس روی اشتباه فن دایک در آستانه ورود به دروازه با مهار آدریان همراه شد. اما درخشش آدریان ادامه یافت و در دقیقه 20 او موفق شد ضربه سر یوشیدا را با عکس العملی فوق العاده مهار کرده و دروازه تیمش را نجات دهد. اما در ادامه لیورپول کنترل بازی را در دست گرفت و می توانست در دقیقه 34 به گل اول دست یابد اما ضربه والی محمد صلاح راهی به دروازه ساوتهمپتون نیافت. در دقیقه 38 آداس در بین مدافعان لیورپول صاحب فرصت شد اما ضربه سر او از بالای دروازه آدریان به بیرون رفت. اما در اوقات اضافه نیمه اول سادیو مانه موفق شد با یک حرکت انفرادی و ضربه‌ای فوق‌العاده از درون محوطه، گل اول لیورول را به ثمر برساند تا مرسی‌سایدی‌ها با خوش شانسی با برتری 0-1 راهی رختکن شوند.

ساوتهمپتون در ابتدای نیمه دوم برای جبران گل به میدان آمد اما ابتدا ضربه هویبرگ توسط فن دایک دفع شد و در ریباند تلاش او به گل منجر نشد. در دقیقه 55 ضربه جیمز میلنر از درون محوطه با کمترین اختلاف ممکن به بیرون رفت. لحظاتی بعد محمد صلاح در موقعیتی تقریباً تک به تک در گوشه محوطه می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند اما گان مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه 64 جیمز میلنر یک بار دیگر اقدام به ضربه زدن کرد اما این بار نیز ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 65 و با پاس مانه، فرمینو در موقعیتی تک به تک قرار گرفت اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه 70 لیورپول به گل دوم رسید. توپربایی سادیو مانه و پاس او با حرکت فیرمینو به درون محوطه همراه شد و او با ضربه ای زمینی گل دوم را به ثمر رساند. دقایقی بعد سادیو مانه می توانست با فرار خوب خود و ضربه سر گل سوم را وارد دروازه حریف کند اما باز هم گان عکس‌العمل خوبی نشان داد. در دقیقه 80 ماتیپ تا آستانه باز کردن دروازه خودی پیش رفت اما آدریان مانع رخ دادن این اتفاق شد. اما در دقیقه 83 ساوتهمپتون به گل رسید. پاس رو به عقب فن دایک با پاس اشتباه آدریان همراه شد و توپ بعد از برخورد به دنی اینگس وارد دروازه لیورپول شد. در دقیقه 86 دنی اینگس یک قدم تا زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه او در دهانه دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت تا بهترین فرصت برای زدن گل تساوی از دست برود

اخبار مرتبط:
ستاره لیورپول کلوپ را تهدید کرد
لیگ برتر انگلیس؛ لیورپول 2 - 1 ساوتهمپتون/ ویدیو

لیورپول ۲ - ۱ ساوتهمپتون؛ پیروزی دشوار لک‌لک‌ها در سنت‌مری

تگ ها


ورزشگاه سنت‌مری یورگن کلوپ فوتبال جهان ساوت‌همپتون لیگ برتر فوتبال